Viimased kommentaarid

Kui sa nii kaua Aasias rändad, siis pane oma kohver merepostiga Austraaliast Eesti poole teele. Peaksite enam-vähem samal ajal tagasi jõudma. Mingit kohvrit seljakotreisile kaasa vedada on mõttetu. Tekitad endale lihtsalt liigset stressi. Miks?

Käisime sel aastal veebruaris. Vihma ei saja ja see 90% õhuniiskus on paras pulli kaka. Sooja oli jah, aga et särk koguaeg märg küll ei olnud. Tuleb õige riietus valida. Minul enamasti maika, lühikesed püksid ja plätud.

Ööbussidest. Seal saab pikali visata küll. Isiklikult küll ei sõitnud ööbussiga, aga päeva omaga küll. Tulime SR PPi. Ulme! Ainuke normaalne tee Kambodzas on PPst Sihaknouville. Mujal kuumaastik ja tolm, tolm ja veelkord tolm. Pakun, et seal bussis sa küll magada ei saa.Enamus aega oled aseme ja lae vahel õhus :) Seega soovitan lennukit.

Kas 3 nädalat on piisav, et Vietnami minna? Sõltub mida sa näha tahad. Kui rannas vedeleda ei taha üle 2-3 päeva, siis kindlasti jõuab. Angor Wati jaoks piisas meile 1 päevast. Ei kujuta ette mida seal rohkem teha on. PP jaoks piisab samuti ühest, maksimum kahest päevast.

Suveniire soovitan osta SR, valik suurem. Hindadega muidugi nii palju kaubelda ei saa kui PPs.

Üks asi veel. Mitte mingi asi ei välju seal õigel ajal- ei buss, laev ega nn marsa. Kella sealsed inimesed ei tunne.

Muidu on maa tore, inimesed üldiselt sõbralikud, hinnad mõistlikud, õlu hea jne. Soovitan kindlasti minna!

Meie valisime Koh Rongi. Lihtne põhjus- seal on ilusamad rannad. Soovitan sul kasutada googlit ja tripadvisori foorumit. Öömaja saamine oli muidugi ooper omaette, kord kinnitati broneering, siis jälle tühistati. Lõpuks ikkagi saime. Meie broneerisime 1,5 kuud ette ja nagu näha oli raskusi. Kindlasti broneeri meeldiv öömaja aegsasti ette.

R

Peale viisa täitmist peab kohe röntgeni ära tegema. Ilma kopsupildita ei vaata keegi su viisat läbi. Helista nendele tohtritele kes pilte teevad ja nemad ütlevad mis sul vaja kaasa võtta.

Üldiselt saab kogu vajaliku info - www.infoaustralia.eu

Ära aja udu. Lasin ka endale hiljem selle ankeedi välja.

Mul on ankeet pdf failina olemas. Kahjuks on see mälupulga peal ja mälupulk on kodus. Kriba oma meiliaadress siia ja saadan sulle selel ankeedi täna-homme.