Viimased kommentaarid

Väike avastus - tülikatest kaubapakkujatest saab eriti edukalt lahti siis, kui käid oma kallimaga tänaval temast ümbert kinni hoides. Aga muidu jah - araabia loogika töötab nii, et kõigepealt on sul vajadus millegi järgi ja ülejäänu on juba kauplemine. Kui minna eesti loogikaga, et vajadus mingi asja järele sõltub sellest, kui palju asi maksab, siis tekibki olukord, kus konflikt on õhus, sest nendel sellist loogikat ei ole. Mis on isegi ju elutervem, kui järele mõelda. :)

Tuli endalgi ette situatsioon, kus ostuprotess kippus käest minema, kuna innukas kaupmees ei tahtnudki enam enne tehingu lõpuleviimist kliendi käest lahti lasta ja kaklema ju võõrasse keskkonda ei lähe? Ses suhtes oleks prantsuse keel muidugi abiks, kui kohalikku keelt ei oska, sest osad innukamad ja vanema kooli kaupmehed inglise keelt ei mõistnud.

Ahjaa, igasse mošeesse mittemoslem sisse ei saa, seda pidage meeles ebameeldivate vahejuhtumite vältimiseks. A meie jalutasime Port el Kantouisse mööda rannaäärt. Tõsi, kohtasime ka nt mõnuainete pakkujaid oma teel, aga seal pakutaksegi ju kaupa innukamalt, nagu sai räägitud :) "No, thank you", tuleb õppida ütlema ja resoluutselt. :)

Kes oma puhkust nii veeta tahab et eemal inimestest ja kõigest melust, sel pole tõesti erilist mõtet seal tänavatel kolada. Kes aga otsib inimkontakte, siis neid sealt leiab kuhjaga, iseasi, mis nendega peale hakata. Paljuski võrdub turist kohaliku jaoks vaid rahanumbriga, sest sellest need kuurortpiirkonnad seal ju elavadki. Vaadake ringi - see ongi nende põhiline sissetulek. Loomulik, et ka pakettreisi hind ei piirdu vaid Eestis makstud summadega.

Ahjaa, naistel on turvalisem ja rahulikum viibida selles riigis koos meessoost isikuga, minu hinnangul. Aga see sõltub ka juba igast naisest endast.

Tänud trip.ee'le kirjavigade parandamise eest! :)