traveler

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
17 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Reeglina peaks olema ikka korteri/maja kohta.

22 dollarit lisamaks?! See tundub küll väga kallis! Mine vaata www.rentalcargroup.com Mina sain 4 päev all inclusive(koos kindlustuse) hinnaga. Kokku läks vist umbes 100 dollarit. Ma ei tea kas enam see pakkumine on...

Kinnitus ja broneeringu nr. peaks ikka kohe tulema meili peale. Kas krediitkaardi pealt raha läks maha?

Kust te leiate neid sooduskoode?

Vot seda tahaks ise ka teha, et tuleks Londonist otse Tallinnasse. Nii tuleks ikka palju odavam ja oleks mugavam ka...nii, et jagage muljeid, kes juba käinud!

Ega ei leiagi alla selle! Kui sa sellise hinnaga leidsid, siis parem broneeri ära! See on väga hea hind Puerto Rico kohta. Majutus on seal väga kallis!

Kas Greenwiev Hotel oli tõesti kõigest $20-25 öö? Ma otsisin erinevatelt saitidelt ja kõige odavamaks hinnaks sain $85. Kust kaudu sa broneerisid või võtsid kohapeal?

Mina soovitan ka Milford Plazat! Aga soovitan kindlasti kinni panna läbi www.expedia.com sest sealt saab palju soodsama hinna, kui otse kodulehelt broneerida. Asukoht on hotellil väga hea :)

Endal ka minek ja oleks tore küll, kui jagatakse muljeid :)

Kas mitte ei saa taotlema hakata alates 17.nov?

Mis jutt see on, et 70 dollarit päev?! Mina olen 4 päeva Miamis ja sain all inclusive autorent 108 dollarit! Kindlustused on juba sees.

Miamis kavatsen rentida auto, ringi sõita ja vaadata hotelle kohapeal. Olen uurinud ja tee äärest pidi hotelle ja motelle ikka jaguma. Arvatavasti broneerin esimese öö ära, et ei peaks otsima. Jõuame alles õhtul Miamisse.

Ma leidsin väga hea pakkumise Puerto Rico's http://www.perfectplaces.com/15790 Väga ilusas kohas ja korter on piltide pealt ka igati ok. Ja mis selle juures kõige parem, omanik ei tõsta hindasid kuumematel hooaegadel. Nädal on $500, väga hea hind! Meili teel omanik kinnitas hinda ja ei tule lisamakse.

Oskab keegi mulle Miami kohta head nõu anda :)?

Mina leidsin www.expedia.com ja www.hotels.com On veel palju igasuguseid ideid www.tripadvisor.com Puerto Ricos on hotellid väga ülehinnatud kahjuks, nii et soovitan vaadata B&B'sid ja kui lähed suurema kambaga siis www.perfectplaces.com aga seal ka palju selliseid kortereid rentida, kus saab ka kahekesi olla ja hinnad on täitsa normaalsed.