trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

kas oled kuhugi oma reisimuljed riputanud? endal reis ees :) Ateena, läbi mandri Kreeka Korfule ja tagasi, seljakotiga, telk on ka. Tahak enne kellegi muljeid lugeda lihtsalt.

Ma võin eksida aga vist oli odavam, täpset hinda kahjuks ei mäleta.

Minu meelest käis teema algataja täiesti õigel päeval. LAUPÄEVAL. Aga tõesti ei olnud hobuseid. Hirmus külm oli ka. Isegi käisin samal reisil. 9.-11.november.

Võin kommentaariks öelda, et kes ei viitsi tegeleda automaadist pileti ostmisega siis Tallinki buss on täitsa ok. Pilet 30 SEK, ostad otse bussijuhilt sularaha eest, väljumisajad on ka ok. Ise läksime kell 10:20 bussile. Buss viib Cityterminali, mis ei ole lossist tegelikult ju kuigi kaugel. Me jõudsime enne vahtkonnavahetust ka vanalinnas jalutada ning Skandinaavia kitsama tänava üle vaadata.

Lisaks:

Soovitan soojalt endale kaasa võtta ka Tänapäeva kirjastuse välja antud Stockholmi raamat http://www.apollo.ee/product.php/0113700. Meid aitas see küll - kaardid ka sees olemas.

Kuna aeg, mida kruiisil olles saad Stockhlmis veeta on üsna kesine, siis ega palju ei jõuagi. Vasa muusemi mõtte matsime meie juba hommikul maha ning otsustasime päeva lihtsalt nautida. Korraks külma eest kohvikusse, Rekoda - mis sel külmal ja tuulisel päeval oli väga hea koht, sest päike paistsis ja tuul sinna ei ulatunud. Raekoja torn oli küll kinni - avatud maist septembrini. Käisime veel söömas ja mõnes poekeses, vaatasime ringi turul. Ja oligi juba päev läbi ja vaja tagasi sadamsse pöörduda - taas läksime Tallinki bussiga cityterminalist.