maatriks

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari

15 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Inglased äkki juba vilistavad uutele EL-ist tulevatele ettekirjutustele :)

Sellest nn "õige" kaardi puudumisest saab piletite ostmisel lihtsalt üle, vähemalt SEB kliendid. Teisi pankasid ei tea. Virtual Visa credit'i tegemine maksab 2 euri ja võtab alla minuti aega...

Selge. Katsetan selle kaudu ja vaatan, mis hinna ette viskab. Tänan info eest.

Ja see "enamusel" oli pigem selles kontekstis, et enamusel nendest mida oskasin vaaadata puudus selline võimalus... Ma esimese hooga läksin eesti lehtede kallale, sest summad suured ja pangakaardil on hetkel mingid limiidid peal, mis ei vea neid summasid välja. Eesti lehtedel oleks saanud ka netipanga kaudu maksta...

Turkish Airlines... Vastus oli küsimisele selline: "Dear ...., We have started to develop multi city section. Related page will be updated." jne.

Selline rumal küsimus, et kui Matrixist leitud sobivad piletid, siis kust neid kõige mõistlikum osta oleks internetist? Probleem selles, et soov on lennata ühte kohta ja tagasi lennata teisest linnast, aga enamusel vaadatud netilehekülgedel (sky24.ee; lennupiletid.ee, jne) võimalik ainult edasi-tagasi või üks suund valida, nn multi-city variant puudub... Lennufirma enda lehel samuti ei saa ja neile küsimuse saatmisel soovitati helistada kuhugi Türgis asuvale numbrile et telefoni teel bronnida.

Iaigro, milleks sulle seda Costa-Rica travel guide'i enam vaja oli? :)

Ahjaa, soovitav oleks pigem natuke varem jaama minna ja piletid ära hankida, kui asi viimasele hetkele jätta. Milanosse tagasi sõites ei olnud esmaspäeva hommikul kahele-kolmele rongile järjest kohti enam saada ja pidime jaamas üle tunni passima, enne kui peale saime. Kui aga vaja kindlaks kellajaks kuskil teises linnas lennukile jõuda, siis ega see niiväga mõnus ootamine pole :) Aga eks see vist oli ka täpselt selline töölesõitmise aeg itaallastel...

Vist oli midagi 20 euro kanti per nägu, ei mäleta päris täpselt enam. Sõidetud sai päris palju rongiga: Milano-Bologna, Bologna-Verona, Verona-Veneetsia ja Veneetsia-Milano otsad. Piletid sai lihtsalt mindud ja raudteejaama kassast küsitud 2. klassi omad. Praegu sellelt netilingilt vaadates on sadat sorti erinevaid pileteid võimalik osta, aga seal küsiti kassas ainult et mis klassis sõita soovid. Igatahes seda küll mäletan, et see Milano-Bologna ots maksis millegi pärast hulka rohkem, kuigi sõit ei tundunud sugugi oluliselt pikem. Äkki sõitis lihtsalt rong kiiremini :)

Ja kui need Air Balticu ajad ei sobi, siis võib ju ka alati lennukit + rongi kasutada. Sai just mõned nädalad tagasi Milano - Veneetsia otsa sõidetud ja super. Rongid mugavad, korralikud, kiired ja täpsed. Vähemalt kiirrongid küll. Ja Milanosse läheb odavlende parves :)

Endal ka minek Stanstedi lennuväljalt õhtuks Gatwicki omale. Et aega on küllaga ja minek ju niikuinii läbi kesklinna, siis teeks paari-kolme tunnise tiiru ka seal, et natuke ringi vaadata. Aga mis oleks võimalik ette võtta kohvritega?