trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Aegeani check in "longab" juba pikemat aega. Küll toimib ja siis ei toimi...
16.04. Ateena poole lennates ei saanudki muidu tehtud, kui lennujaamas deskis.

Kevadisel ajal (minu lend aprilli keskel) sellist 11:05 lendu plaanis ei näita. Otselend Samosele alles õhtul 16:45, aga ka seda miskipärast ei pakutud asenduseks. Kirjutasin neile ise, et sobib ka see... vastust siiani pole tulnud.
Eks näe, mis saab.
Nii nad vist ka lase, et lendan neljast lennust ainult kolmega? Ja otsin siis Ateena-Samos lahenduse ise...

Lihtsalt infoks ka teistele samal marsruudil liikujatele, et Aegean saatis täna uue teate Ateena-Samos lennu veel varasemaks tõstmise kohta ja nüüd isegi ei pakuta enam võimalust üritada ühelt lennult teisele jõudmiseks. Ju on kahe lennu ajavahe liiga lühikeseks jäänud isegi Ateena lennujaama mõistes.
Saab raha tagasi taotleda. Või mingi voucheri saada +10% lisaga. Muud lahendust neil miskipärast pakkuda pole.

Tänan info eest. Ja see lubatud 8kg käsipagasikohver reisib lennukis kaasas eks, mitte ei pea ära andma check-in'is?

Ei hakanud uut samateemalist postitust tegema, upitan vana...
Aga küsimus selline. Aegean saatis teate, et Ateena-Samos lennu väljumise aega on natuke varasemaks tõstetud. Ja nüüd on saabumine Ateenas 07:15 ja Samose lennu väljumine juba 08:00.
Kas ühelt lennult teisele kolida selle ajaga on Ateenas üldse võimalik? Piletid on muidu ostetud Tallinnast kuni Samoseni.

Inglased äkki juba vilistavad uutele EL-ist tulevatele ettekirjutustele :)

Sellest nn "õige" kaardi puudumisest saab piletite ostmisel lihtsalt üle, vähemalt SEB kliendid. Teisi pankasid ei tea. Virtual Visa credit'i tegemine maksab 2 euri ja võtab alla minuti aega...

Selge. Katsetan selle kaudu ja vaatan, mis hinna ette viskab. Tänan info eest.

Ja see "enamusel" oli pigem selles kontekstis, et enamusel nendest mida oskasin vaaadata puudus selline võimalus... Ma esimese hooga läksin eesti lehtede kallale, sest summad suured ja pangakaardil on hetkel mingid limiidid peal, mis ei vea neid summasid välja. Eesti lehtedel oleks saanud ka netipanga kaudu maksta...

Turkish Airlines... Vastus oli küsimisele selline: "Dear ...., We have started to develop multi city section. Related page will be updated." jne.

Selline rumal küsimus, et kui Matrixist leitud sobivad piletid, siis kust neid kõige mõistlikum osta oleks internetist? Probleem selles, et soov on lennata ühte kohta ja tagasi lennata teisest linnast, aga enamusel vaadatud netilehekülgedel (sky24.ee; lennupiletid.ee, jne) võimalik ainult edasi-tagasi või üks suund valida, nn multi-city variant puudub... Lennufirma enda lehel samuti ei saa ja neile küsimuse saatmisel soovitati helistada kuhugi Türgis asuvale numbrile et telefoni teel bronnida.

Iaigro, milleks sulle seda Costa-Rica travel guide'i enam vaja oli? :)

Ahjaa, soovitav oleks pigem natuke varem jaama minna ja piletid ära hankida, kui asi viimasele hetkele jätta. Milanosse tagasi sõites ei olnud esmaspäeva hommikul kahele-kolmele rongile järjest kohti enam saada ja pidime jaamas üle tunni passima, enne kui peale saime. Kui aga vaja kindlaks kellajaks kuskil teises linnas lennukile jõuda, siis ega see niiväga mõnus ootamine pole :) Aga eks see vist oli ka täpselt selline töölesõitmise aeg itaallastel...

Vist oli midagi 20 euro kanti per nägu, ei mäleta päris täpselt enam. Sõidetud sai päris palju rongiga: Milano-Bologna, Bologna-Verona, Verona-Veneetsia ja Veneetsia-Milano otsad. Piletid sai lihtsalt mindud ja raudteejaama kassast küsitud 2. klassi omad. Praegu sellelt netilingilt vaadates on sadat sorti erinevaid pileteid võimalik osta, aga seal küsiti kassas ainult et mis klassis sõita soovid. Igatahes seda küll mäletan, et see Milano-Bologna ots maksis millegi pärast hulka rohkem, kuigi sõit ei tundunud sugugi oluliselt pikem. Äkki sõitis lihtsalt rong kiiremini :)

Ja kui need Air Balticu ajad ei sobi, siis võib ju ka alati lennukit + rongi kasutada. Sai just mõned nädalad tagasi Milano - Veneetsia otsa sõidetud ja super. Rongid mugavad, korralikud, kiired ja täpsed. Vähemalt kiirrongid küll. Ja Milanosse läheb odavlende parves :)

Endal ka minek Stanstedi lennuväljalt õhtuks Gatwicki omale. Et aega on küllaga ja minek ju niikuinii läbi kesklinna, siis teeks paari-kolme tunnise tiiru ka seal, et natuke ringi vaadata. Aga mis oleks võimalik ette võtta kohvritega?