trip-krainetrip-ukraine-dark

Gerlyta

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
 

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere. Saan aru, et siin üksikuid reisijaid päris palju☺️. Ka mul on kombeks igal aastal veebruaris ~3 nädalaks sooja põgeneda. Teen juba uue aasta plaane, on minusuguseid veel☺️?

Mina ka üks nendest, kes Marco Polo asemel Queen Elisabeth`i sattus. Ja olen väga pettunud. Chek in oli öösel lihtsalt masendav, vahetada midagi ei saanud kuna hotell oli üle broneeritud. Tuba oli tänava poole ja esimese hooga mõtlesime ümber vahetada (lärm, rõdu uks oli katki, vannitoas kukkus riiul esimese puudutuse peale alla, laest pudenes krohvi). Pooled kodukal reklaamitud atraktsioonid (kõik karussellid, mängude tuba, osad liumäed jm) ei töötanud. Toit oli küll ok. Aga rahvast megalt ja venelaste söögiorgiad täiesti arulagedad (st kuhjatakse laud toitu täis ja siis näksitakse siit-sealt ning saadetakse solgitud toit tagasi). Ka olen äärmiselt pettunud Estouris. Eestis väljareklaamitud ekskursioonid olid hoopis muud kui need, mida reaalselt osta sai. Sukeldumist ei soovitatud üldse:-))

Kas keegi seal hotellis sügishooajal 2008 ka juba viibinud? Kuidas nüüd seis on? Kas rand koristatud, remont lõpule viidud? Olen minemas 8.11.