Viimased kommentaarid

oma vee temperatuuridega. Ujuda saab nii mis irmus!!Ära selle pärast muretse.Vesi on soe vel ka novembris,kuigi rannapäevad kõvasti lühemad.

kui rannas lebotada,sest ega oktoobris sa seal poole ööni ei päevita:)),siis tean soovitada head bürood,kontakt kindel ja usaldusväärne kust saab korralikud tripid hea hinnaga.Neid saab muidugi iga nurga pealt,aga kuna ma olen poolkohalik sis usu mind on vahe millise nurga pealt :))! minu meil pilic_77@hotmail.com

Igatahes leidke enne hostel või öömaja ja las tulevad teile järele lennujaama.Minule tuldi vastu ilma lisatasu küsimata.Tõsiküll pärast tagasi lennujaama peate omal kulul saama ja arvestage et 2 tunnine ummik Istanbulis on normaalne nähtus.Lennujaamast saate takso ja puha,aga et pettu saate on ka enam kui kindel.Istanbulis annab teid ühes kohas ringi keerutada niiet vähe pole.Leidke Kesklinna öömaja,kes teile vastu tuleb ,siis on kindel teekond ja hommikul jõuate ringi ka vaadata.Seal on neid tihedalt...http://www.hostelbookers.com/hostels/turkey/istanbul/ Sultanahmet on kesklinn,kust on kiviga vistata Topkapi,Ayasofya ja teiste vaatamisväärsete kohtadeni.Kaugele ei jää ka Galatasaray,aga arvestage et kõik võtab siiski omajagu aega.

Kui soovid lapsele parimat ,siis søiduta teda vankris ¨mønes vaikses pargis.Nii våikesega pole vaja lennureisile minna,see on siililegi selge.Heal juhul anna titt vanaemale hoiule ja mine lae oma akusid:))

Tegelikult ma mõtlesin avalikku kirjutamist aga ok,... pilic_77@hotmail.com :))

Stavangerist Tausse saab praamiga,hind u 37 nok nägu,sealt edasi saab bussiga Preikestolenile.Jalamilt tippu on u 2 tundi,inimesele kellel kondid luud omal kohal.Olen näinud kuidas ka kargukandjad üles turnivad....kel vaim tugev seda keha abistab!Soovitan soojalt ära käia,mis sin ikka konserveerida.Võtke võileivad kaasa ja termos ka ja minek!Preikestolenit saab ka altpoolt näha jah,selle kohta on eraldi kruiisid ja hinnakirju leiad näiteks Stavangeri sadamast kust läheb praam Tausse. Mina elan Stavangeri lähedal,kui vaja kirjutage. Annely