Viimased kommentaarid

No ma tulin 9.veebruar tagasi Venezuelast. Käisme nii mandril, dzunglis ja olime Margarital. Margarital sai vahetatud 1/8 dollarit. Sai ostetud enne reisi siit Caracas-Margarita piletid. Ei ole vaadanud palju maha läks, a ilmselt selle riikliku kursi järgi. Mis peaks olema vist mingi 4,13 vms.

Tulin mõned päevad tagasi Venezuelast Margarita saarelt. Seal selle 3 nädala jooksul ei kõikunud kurss väga palju. 100 daala eest sai 800 bolivaari ja mingi aeg sai 820 bolivaari. Eure kaasas ei olnud seega kurssi täpselt ei tea, aga keegi nagu mainis, et 100 euro eest saab 1060 bolivaari. Dollarit hinnatakse rohkem seal kui Eurot.

Tere. Sooviksin veitsa inffi hotellide kohta. Kuidas on soodsam, kas bronnida ära v kohapealt otsida? Kas kohapeal on kauplemisvõimalus?

Ette tänades,

Robert . . . trip.ee kohendas teksti foorumi reeglitele kohaseks. Palume tulevikus kasutajal ise eesti keelega rohkem vaeva näha!

www.phuket.com sest kuna ma ei tea millal sa lahed, siis ei oska selle hinnaga soovitada, sest dets. alguses lähevad hotellid jälle kallimaks. Kui tahad rahulikumat piirkonda vaada Kata hotels v Karon hotels, kui tahad melu keskel olla, siis vali omale Patongi piirkond. Edu ja head reisi!

Oleme Kambodzas.Hommeseks piletid olemas lennuks Bkk.Kuna olen kuulnud,et lennujaam suletud ja lende ei toimu.Edasine plaan minna Phuketisse.Kas keegi teab mõnda paremat varianti kuidas saada Phuketisse Kambozast.Kas keegi on läinud nii bussi v rongiga,siis oleks hea kui viitsiksid mulle veica kribada sellest.

Ette tänades,

Roby

Kuna mu sõber töötas Tallinnas Scandic hotelli ketis ja Hilton omas veel aasta tagasi scandicu hotelli ketti ja nii me saimegi 25 daala öö per face:)

25 daal per face, meile oli seal ainult selline price. Aga muidu väga lagi hotell.

Jah olen kyll. 2006 veebruar ööbisime seal. Väga lagi hotell. Kui midagi täpsemalt teada tahad, anna teada.

Kui käisime nädal tagasi,siis bronnisime ära sellisel lehel nagu GlobalOnlineReservation.com ja kõik toimis nii nagu peab.Vlisid hotelli,tegid makse ära ja said kinnituseks voucheri ja kui kohapeale läksime,siis andsime need hotelli respasse ja siis anti meile ka kohe võti. A eks neid kohti oli palju kus hotelle bronnida,kuid meil toimis kõik hästi.

Kui siin vahetada eek-id eurodeks v daaladeks ja seal siis omakorda need vahetada bahtideks siis on siililegi selge,et ATM-ist on kohapeal mõtekam võtta välja selline kogus bahte,mis arvad ära minevat.Ja igakpool ATM-isest saab võtta seb v hansa deebetkaardiga raha välja,ise tulin nädala aega tagasi sealt ja ei olnud seekord probleeme sellega ega ole olnud ka ylejäänud aastad probleeme sellega.

Bon Vojage

Käisime kas nyyd äsja sõpraedega Tais 07.11.07-21.11.07 ja ei tahetud enam seda 500 bahti mis nad varem tahtsid Don Muangi lennuväljal.Ei tea miks,a samas vahetpole ju,meile kasulikum :D

Just tulin phuketist ja maksin rolleri eest 200 badi päev.

1000 eeki päevas,ehk siis 3000 bahti!Mis tegid seal siis rahaga,et nii palju läks?

Nu ma ei tea,olen maailmas ringi tuisanud kyll ja kyll,kuid ainuke koht mis mind tagasi kutsub on Tai.Phi-Phi on sõna otseses mõttes SUPER kaunis koht.Phuketit ei saaks nyyd kyll lasnamäega võrrelda,ei tea miks siis yks trippija niimoodi arvab,ju ta on vist nihuke kibestunud inimene.Phuketil Kata ja Karoni rajoonis on kyll väga broo,njah Patong on nihuke kärarikas koht,kuid minumeelest ka väga hea neile kes soovivad natuke ka pidu panna.Kui pidudest jutt lahti läks siis Koh Pangan on ka koht kus toimuvad Full moon Partid ja kuhu noored tulevad yle maailma kokku pidutsema.Ühesõnaga Tai on koht kus leidub igale inimesele oma kohake kus puhata,aga noh maitseid on erinevaid.Yhele trippijale kes eelnevalt kirjutas,et liiga palav on Tais 35-40 C,miks siis sinna ronida,mine parem siis kusagile EU-sse puhkama,mitte siia tulla kiruma,et palav ja palav.Ei saa aru neist inimestest.

Jah selle reference person and address in Finland(Thailand võid jätta vabaks.

Viisime passid see teisipäev Soome 09.10.2007 ja öeldi ,et kätte saame esmaspäeval ehk siis 15.10.2007.Ei tea kus eelmine kirjutaja võtab,et arvesta kuni 2 nädalaga.Ei rohkem ega vähem kui 4 tööpäeva.Kuna meil Bkk-st edasi lend lõunasse,siis ei tea kunagi kaua võib aega võtta see viisa saamine piiril.

Saksast lendavad taisse GULF AIR 532 EURi,THAI AIRWAYS 579 EURi,MAHAN AIR 429 EURi.Ise ostsin Mahan airi piletid,kuid nagu ma aru saan siis ,nyyd on seal mingi kala,et enam ei lubata mahan airi EU-sse,ei teagi,mis nyyd saab,ju nad siis pakuvad mingit teistsugust varianti mulle,kuna kõik kinni makstud

Vaata www.siam-reisen.com Ise ostsin sealt.Novembris minek ja maksis ei rohkem ega vähem kui 429 EURi.Lennufirmaks on Mahan Air.Lend läheb Düsseldorfist ja siit Düsseldorfi leiad ka hea hinnaga pileti,kui alles jaanuar on minek.Nii,et sinna 10 k kanti tuleb hind või isegi vähem.

Kui kriteeriumid on paigas,et max yhe ymberistumisega,siis variante palju ei ole.Finnairiga soomest(mis ei ole kõige soodsam),sest finnair lendab Bangkoki või siis vaadata rootsist,sest tean,et eelmine aasta sõbrad lendasid otse sealt Phuketisse.Aga jah,otse Phuketi ei tule see sugugi soodne.Tjäreborg reisid oli vist see mis lendas otse phuketi.

Huvitav.Kas sa oled käinud Full moonil,et kohe targutama,et mõne jõmmiraadiojaama suvepäevad on veel fannimad kui full moon.Käi ikka seal kohapeal ära ,siis näed,mis melu ja möll seal toimub,siis tule alles siia kribama...Miks kyll leidub meie seas selliseid targutajaid,kes ise ple F-Moonil käind ja siis hakkab yhte patta panema Full Mooni ja Jõmmiraadiojaamade suvepäevi....aga noh,issanda loomaaed on KIRJU!!!

Kahjuks ei jõua selleks ajaks.ise lähme novembris.2006 aasta käisime,väga kova pidu oli,plgi varem nii ullul peol käinud.edu teile ja bon vojage