trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Läti läbimine on jah loterii, vahest kontrollitakse kõik autod järjest läbi ja vahest pole mingit kontrolli. Austrias küsiti nii hotellis, kui ka söögikohas Covid testi või vaktsineerimispassi.

Lisaks Priidule, et raha vahetus on soodsam ka raha võtmisest automaadis, see ei kehti küll lennujaama valuutavahetuspunkti kohta, sellest on ATM soodasam, ATM-i teenustasu GEL2. Suurusjärk 1000€ pealt võidad 25 € kui vahetad linnas versus ATM ja võrreldes lennujaama valuutavahetuspunktiga võidad veel 25€.

Transfeeri pole vaja ette tellida, leiab lennujaamast ka, isegi kui vaja minibussi. 

Wizzairi online check-in ei tunnistanud päev enne lendu välja antud passi, ütles  "not valid issue date". Hommikul 3 tundi ja 15 min enne väljalendu programm enam check -in-i teha ei lubanud kuigi oleks pidanud (seda on mul ka varem juhtunud mingi teise lennufirmaga, et programm viimasel hetkel enne lubatud check-in sulgumist ei tööta. tookord üritasin check-in-i teha lennujaama iseteenindus automaadis ja seal sain õnneks teenindajale probleemi kohe ära seletada).

Lennujaamas pidime check-in eest maksma 37€. Ei aidanud mingi rääkimine, olin eelmine päev check-in-i tehes helistanud ka wizzairi klienditeenindusse, sealt öeldi et see võib olla probleem ja proovige homme uuesti.

Bakurianis enamus radu avatud, Didveli on küll tuule tõttu kahel päeval kolmest suletud. 10 m/s tuult tundub olevat juba palju gondeltõstukile, sama oli ka Ylläsel, Soomes. Paljudel radadel liiv ja kivid väljas, oma suuskade ja lauaga ei tahaks sõita.

Alternatiivina on hea Mikumi rahvuspargi safari, seal sai lahtise autoga lõvidest paari meetri kaugusel käidud, nad päeval suht laisad ja giidi jutu järgi ohutud, Kõik loomad sai nähtud, peale ninasarviku, keda seal pole. Seejuures teisi turistide autosid kohtasime päeva jooksul vaid paar korda, üks kordadest oli lõuna ajal pikniku platsil.

Eestis on ju samamoodi- varuosadele lisandub samapalju tööraha ja ongi kahekordne hind.

Kwame väidab, et siiski saab tasuta viisa tulles maad mööda Kambodžast Taisse (Aranyaprathet?), kuigi seda piiripunkti pole ka saatkonnalehel märgitud kohana kust võiks saada visa on arrival. Kas kellelgi on veel selles osas kogemusi? Kõlab riskantselt, tihti ei lasta juba naaberriigist, antud juhul siis Kambodžast, väljuda kui sul pole sihtriigi viisat ette näidata.

üks ots jah 93USD- 1084 krooni, 1 november

Ostsin täna piletid VISA kaardiga Mumbaist Goasse ja loodan juba kell kaks Goas olla. Mumbaisse saabume samuti kell seitse. India lennufirma on Flykingfisher, teistest lennukompaniidest ei taha pileti ostmine enam õnnestuda. Hind 93 USD