trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Suurima, kõige vajalikuma/olulisema ja usaldusäärseima info leiad siit - http://www.ucas.com/ Kui ma ei eksi, siis aega Sul napib, loodan, et siiski jõuad vajalikud protseduurid läbida. ;)

Suur aitäh Sulle Nile Delta põhjalike kirjelduste eest. Valisime juba tükike aega tagasi Hilton Hurghada Resort'i, nii-öelda sisetunde järgi :D Hiltonist tuli ka meil juba, et nad upgradesid meid diplomatic sviiti (viimase aasta paljude ööbimistele tänu kuldkliendi staatus), nii et juba praegu väga hea teeninduse mulje. Eks kui tagasi, siis kirjutan kuidas see Egiptuse Hilton võrreldes muu maailmaga oli ;) Päikest kõigile.

Kuna hetkel väga aega planeerida ja kauemaks kui nädalaks kuskile minna pole ja pappi pole ka nii palju, siis vist peaks ühe tiiru siiski Hurghadas tegema. Vaatasin ennem, et päris okei hinnaga on Hilton Hurghada Long Beach ja Hilton Hurghada Resort. Vaatasin, et tripadvisor'is on küllaltki sarnased hinnangud mõlemale hotellile ja ilmsalt ei tasu oodata ka päris sellist Hiltonit nagu Tais vms, kuid kas keegi oskaks siiski soovitada kumba eelistada, sest lugedes arvamusi ei saa küll väga pilti ette kumba peaks kasutama?

Ei hakanud oma paari küsimuse pärast uut teemat tegema.

Ise saabume Phuketile 3 nädala pärast 2'ks nädalaks. Kuna endal puudub huvi rolludega mööda saart ringi kimada, siis on plaanis pool puhkusest lebotada rannas ja hotellis ja teine pool puhkusest käia erinevatel ekskursioonidel. Vaatasin praegu Phuketi ekskursioonide hindasid sellelt lehelt - http://www.phuket-travel.com/ Kas see on minu viga või need hinnad ongi ka Phuketi kohta kirved? Mis hinnaga peaks saama päevaseid ekskursioone (Phi Phi jne.) kohapealt putkadest ostes märtsi keskel ja lõpus? Ning kas ma saan kindel olla selles, et kui ma tänavalt putkast ostan ekskursiooni/ekskursioonid, siis tripid ikka toimuvad, et mööda pükse ei saaks :)? Pluss tahaks veel teada, mis maksavad Australian Gold'i päevituskreemid Phuketil, kas oleks parem/soodsam kohapeal osta või Eestis?

Minu arust peaks EA'l olema õhtul vähemalt 1 (vahel koguni 2) lendu Stockholm-Tallinn liinil. Ise jõuame ka märtsi kuus samal kellaajal Stockholmi ja EA lendu tuleb oodata (kui Aerosvit Airlines ei hiline) 5 tunni kanti. Kas teie saabumispäeval pole õhtust/õhtuseid lende? Tavaliselt reisitõrkekindlustued hüvitavad kulud siis, kui 2 lennuvaheline aeg on vähemalt 2 tundi. (Niiet, ei näeks probleemi). Ma küll ei viitsiks laevaga veel öö otsa loksuda, pluss võibolla ennem veel veeta Aerosviti hilinemise korral õhtu, öö ja päeva Stockholmis, et järgmine päev uuele laeva väljumisele jõuda.

Ma mõtlen, et kui minnes Bangkok-Phuket ja tagasi tulekul Stockholm-Tallinn lennukist maha jääme, siis alguses peab ise ostma uued piletid ja pärast plekib reisitõrkekindlustus selle kinni, on mul õigus? Ütleme, et tagasi tulekul hilinemise korral on vaja Arlanda'l ööbida, kas siis selle plekib ka kindlustus kinni või läheb asi utoopiliseks juba?

Air Mauritius, Air France võibolla veel mõni...

Kas teist keegi on kasutanud neti check-in'i? Ja kui on, siis kas kõik on kenasti sujunud? Tahaks ise teha läbi neti, siis saab kõige meelepärasemad kohad valida.

Lennujaamamaksud peaks ikka tagasi saama. Aga ei ole kursis, kas lennujaama maksud on odavlennufirmadel samad, mis tavafirmadel. Idee järgi peaks olema, aga võibolla keegi targem oskab öelda selle koha pealt midagi.

Aitäh, et viitsisid üles panna need pildid :).

Saatsin Sulle ka sõnumi, oleks väga huvitatud nendest piltidest ;).

Teadmiseks ka teistele, et juurde ostes maksab hommikusöök 648 bahti. Otsisin uuesti ka selle pildi tripadvisor'ist, mis minus sugugi positiivseid emotsioone ei tekitanud: http://www.tripadvisor.in/LocationPhotos-g1215780-d305270-w7-Hilton_Phuket_Arcadia_Resort_Spa-Karon_Phuket.html#24880323

Jah, täpselt, pole midagi lisada Snoop'ile.

See on küll vana teema, kuid ei hakanud uut tegema. Õnnestus 78$ 'per night saada märtsi kuus sellesse hotelli, (tavatuba) Kuid, kui tutvusin TripAdvisor'is kommentaaridega ja nägin paari pilti sellest tavatoast, siis see 5* hotelli küll ei meenuta, sest piltide järgi tundub juba igivana... Kas keegi võiks öelda (pigem ennustada :d) targematest, kas mul on lootust check-in'i tehes saada upgrade'itud delux tuppa (need peaksid olema uues/uutes hoones/hoonetes)? hhonors'is on ka vaid alles esimene tase.(Hilton keti kaart).

Selge, tänud. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab, aga ma usun, et probleeme ei teki. Et teemast väga mööda ei läheks, siis teadmiseks, et märtsi kuus (11 ööd), saab praegu Katal/Karonil 5* hotelli 20 dollariga öö. Selle hinnaga ilmselt ei maksa kahelda. Ja küll kõik hästi läheb. (Loodab, kuigi kahtlane tundub :D) Selline küsimus veel, et kas selle nn. odava Priceline saidi kaudu saab sealt samast listist hotelli, mida pakub tava Priceline sait?

(Vana teema, aga ei hakanud uut tegema) Kas Katal on samuti võimalik einestada nö. kohalike restoranides, sest hotellide restoranide hinnad õhtust-õhtusse hakkaksid üle jõu käima?

Kindluse mõttes uurin, et kas Priceline süsteemis on kõik kuni 17 aastased lapsed siis? Kas mingeid probleeme ei teki kui inimesi on kolm ja üks nendest nt. 16 aastane ja kas hiljem hotelli kaudu on juba võimalik näiteks lisavoodit sebida?

See töötab vist üle maailma kui ma ei eksi, proovisin praegu Phuketit, kuid ma arva, et Taisse minnes saab kohapealt parema pakkumise. Praegu proovisin märtsi kuud (11 ööd), Katal või Karonil ja ainult 5* ning panin 50$ ja saaks ka sellise hinnaga. Mis Te asjast arvate, kas seal kandis on võimalik nende 5* ka "ämbrisse astuda"?

No see on lollikindel valik tõesti. :D Aga ma mõtlesin, et äkki saab kuidagi aru välisilmest vms, et kumb nt. on kohalike restoran, kumb eurooplastele suunatud. Kuid tahaks siiski vastust oma esimesele küsimusele, nii umbmääraselt, ilma jookideta. :)

Mis hinnaga saab korraliku õhtusöögi nö. eurooplastele suunatud restoranis ja mis hinnaga tavarestoranis Phuketil? Ja kuidas kõige lihtsamalt aru saada, milline on kallis restoran, milline odavam?

Oleneb, kas vastavatel kompaniidel on üksteisega pagasikäitlus lepingud, kui on, siis sa saad check-in'is (Riias) paluda, et pagas saadetaks otse Phuketisse, tagasitulekuga sama lugu. Aga ma olen üpris veendunud, et edasi lend toimub AirAsiaga ja siis pole see võimalik. (Ärge maha lööge, kui eksin) Ning pealekauba nii pikkade ühendustega lendude puhul (erinevad kompaniid ja lennud erinevate piletite peal) soovitatakse pagas vahepeal välja ikka võtta, sest kui lennud erinevate piletite peal, on suurem oht pagasil kaotsi minna.

Selge, see on väga positiivne, sest praegu vaadates järgmise aasta märtsi kuuks paremaid hotelle ette, alla 100 dollari ühe öö kohta ei leia. Olemegi mõelnud kulutada hotellile ühe öö kohta maksimaalselt 1000.- Aga, kas need üliodavad hinnad tekivad paar päeva varem või saab ka juba paar nädalat varem hea hotelli hea hinnaga?