Viimased kommentaarid

Aastal 2007 sai läbitud suhteliselt sama rada. Kokku 12 päeva. Väisasime ka Nordkapi. Juuni lõpus kämpingutes majadega probleeme polnud, ruumi oli piisavalt. Hinnad aga 4-6 kohalistel majadel ca 600-1000 meie raha öö. Meil broneeringud puudusid. Viitasid on teeääres piisavalt. Kõige täpsema info saad aga sellest vihikust: http://www.camping.no/pdfguide_eng.html Kuna tegemist ärilise ettevõtmisega, siis on selles vihikus ainult need kämpingud, kes on info sinna ostnud. Aga nendest piisab.

Lauri

mina laisa inimesena, kes ei viitsi ka erinevaid lehekülgi otsida, kasutan üht ja suht asjalikku netilehekülge www.booking.com. sealt leiab mõnikord suht häid pakkumisi lauri

Kindlasti oleneb ka sellest kuhu kanti seilama lähed. Mered on väga erinevad. Mai alguses sai veedetud 10 päeva 49 jala pikkuse jahiga Aadria merel. Sai kogetud küllaltki kõva tuult, 30 sõlme, ja ca 2 meetrist lainet. Kõik see kursile vastu. Kogu kamba peale, 10 inimest, tuli ainult ühel hommikusöök välja. Kindlasti aitas kaasa ka see, et ta oli esimesi kuid lapseootel. Tegemist ei olnud eriti aktiivsete purjetajatega, mõnel oli see esimene reis purjekal. Ka ööbimine toimud paadis. Igal hommikul enne väljasõitu sai võetud üks tablett Joyride'i + mõned rummikokteilid ajaviiteks. Paari päevaga harjud selle loksumisega juba nii palju, et ei sega. Jama tekib siis kui saad maale tagasi, eriti kinnistes ruumides. Vetsus oli ikka üsna naljakas toimetada :) ok, minu poolt soovituseks: üks tablett alla ja kui kipub iiveldama siis põrnitse horisonti, ära mingil juhul siseruumides viibi. Eriti jahil tugeva kreeni puhul. Lastel aga hakkab paha alles siis, kui täiskasvanud juba mitmendat korda pead üle parda on upitanud:)

veidi uurimist saidil http://www.camping.no ja ongi olemas. seal ka uus vihik PDF kujul