trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Jah, parandati ära suht kähku ära eile, lennukis näeme:)

Tallinna lennujaama kodulehel homne väljumine kell 15.05, voucheril 16.05, kumb õige on? Helistasin goad.-i ütles et täpsustavad hommikul.

Laphetos on Türgis minu teada...

Siit 2 juurde, hotell Kaya Artemis, on veel keegi sellesse hotelli minemas?

Kena aastavahetust. Olen Trip.ee-st 2010 aastal häbiväärselt palju kasu saanud. Püüan anda ka endast 2011 aastal parima, et samaga vastata.

Sain oma raha tagasi 15 päeva pärast, kui olin Facebooki neile mitu teadet seinale jätnud. BT vastas, et pangaülekanded võtavad aega... Samas suhtlesin ka ühe õnnetu lätlasega, kelle lend tühistati samuti, tema ootas oma raha NELI KUUD! Väga saast kogemus üldiselt. Esimest ja viimast korda teen nendega tegemist. Lennata ei saanudki:)

Tere.

Kas kellelgi on kogemusi BT poolt ärajäetud reisi eest raha tagastamisega? Mis aja jooksul tagastus tehakse, kui lend tühistati. Kodulehel tähtaegade kohta info puudub.

Siin päris mitmeid huvitavaid leide, tutvustuses tihtipeale ka kaugus skytrainist. Ise pole veel kasutanud, kuid jaanuaris minek ja siis võtaks hotelli läbi agoda. On kellelgi kogemusi?

www.goadventure.ee www.toptours.ee/est esilehel lendab teineteise suunas ju ...

Ja oh imet! http://trip.ee/node/9115 Üldiselt: Niipalju, kui on inimesi on ka arvamusi. Samas www.tripadvisor.com on minumeelest usaldusväärsem.

Aga päevad on büroodel tihti erinevad, kammi kohalikud pakkujad läbi enne kui ostma hakkad.

Bussipilet bussist ostes 2 eur, bayshopist alla 1 eur. Saad esimese ostuga pileti, kuhu hiljem saad nö sõidukordi peale "laadida".

vormistasid gõuädventuurid Euroopa Liidu tervisekindlustuse, kui egiptimaal käisime. Kõvasti kasu sellest Aafrikas muidugi... Lisaks igavene jama viisade kättesaamisega, kõigepealt maksime siin ja siis taheti seal(Egiptuses) meile veel üks pähe määrida. Halb kogemus üldiselt.

Endal plaan minna vahemikus 15-31.03.2008 , kas just tenerifele aga üldiselt kanaaridele. minek 4-kesi ja nüüd ootan soodsat orgunni oma korraldaja poolt. kui äkki samal ajal minek kellelgi, võtke ühendust, meil oma majutus plaanis. martin.karja@vk.ee

Käisime sel suvel, 3 mehemürakat, küll ainult krimmis, aga sellegipoolest üht koma teist rääkida. Ööbisime kohaliku eestlase juures Livadias, nimeks tal Eda. Sõitsime ka ringi suht palju Krimmi poolsaarel ja kindlasti soovitan käia Bahtšesarais, kirjapilt võib vale olla... aga seal mägilinn ja koopad, kus inimesed elasid "ennemuiste" ja väga kaunis loodus. Samuti kohapeal Livadias palju kohti, kus käia. Massandra veinitehas, Lenini kuju Jaltas... ja loomulikult kogu nõuka nostalgia. Iga senti väärt... Head reisi.

... oli jaanuaris väga soe ja lahe, loomulikult õhtuti kõrbes jahe ja kampsun ja pikad püksid vajalikud. Päeval mõnus soe ja punase mere vesi alla 22 ei langegi. võta näiteks domina harem AI ja puhkus saab suurepärane:) P.S Madalhooajal on teenindajate tähelepanu keskendunud ainult sinule:) Ilusat puhkust.