Viimased kommentaarid

Mina kulutaks selle raha küll pigem hoopis Malaisiat avastades ära - lendaks kasvõi Borneole. Austraalias on elu-olu kallis ja sinna paariks päevaks lennates, ei jõua sa linnast kaugemale, mis ei paku erilisi elamusi. Samal ajal jääd ilma suurest hulgast rahast, mille eest oleks sealsamas aasias palju rohkem näinud-kogenud.

saad paari päevaga ka Singapurist, Indoneesia saatkonnast. See on ka just paras aeg, et Singapuris paar päeva ringi vaadata, loomaaias käia ning puhtust ja euroopalikke tualette nautida, enne Indoneesiasse sukeldumist.

oleks jah lennata Singapuri, sealt sadamast viib 45-minutiline praamisõit kõrvalasuvale Batam'i saarele (mis on juba Indoneesia) ja sealt saab lennata Indoneesia siselennufirmadega üliodavalt pealinna Jakartasse. Sealt edasi lendamine või rongiga alla lõunarannikule edasi sõitmine ei ole enam kallis ega keeruline. Ära siis jäta käimata Borobuduri templites, Yogjakarta sultanilinnas ja Mount Bromo kummalisel kuumaastikul. Java saarelt läände jäävad muidugi ka Bali ja teised saared Komodo draakonite jm huvitavaga.

Lendasin ise selle lennufirmaga HKst londonisse selle aasta mais, siis oli pilet veel alla 2000 eeki. Lennuk oli superluks, teenindus ka ülimalt viisakas. Siiani üldse kõige parem kogemus pikamaalendudest. Soovitan tõesõna. Hong Kongist ei ole ka probleem häid pakkumisi järgmistesse sihtkohtadesse saada.