HeidiHelena

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari

Väga meeldib reisida ja uusi kohti avastada. Eelistan poolaktiivset puhkust, kus on aeg, et käia ümbruskonnaga tutvumas kui ka basseini ääres päevitada.
Olen üht-teist maailmas näinud, elanud ja töötanud Rootsis, USAs, Austraalias.

 

1 külastatud kontinenti

27 külastatud riiki, 14% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere


Kas AirBalticu või LOTiga? Kas majutus on broneeritud?
Kuupäevad sobivad ja sihtkoht on ka ok, sooviks ka siis Moldovat külastada.

Heidi

Tere


Ma sooviks ka reisikaaslast. Ma ideaalis tahaksin minna järgmistesse soojadesse kohtadesse. Malta, Gruusia, Tuneesia, Maroko ja Horvaatia, sest Türgid, Kreetad ja Egiptused on mitu korda käidud. 
1 nädal septembris- mul on võimalus minna juba järgmisel nädalal aga saan seda vajadusel muuta. Võiks olla poolaktiivne puhkus- rand/bassein ja ringi vaadata.

Heidi

Tere

Mina oleksin ka käpp ajavahemikul juba 17-30.07- Kreeka, Türgi, Egiptus vms. Peaasi, et saaks päevitada ja ringi vaadata ja reis võiks olla alla 500 EUR.

Tere

Oleksin ka huvitatud Holland, Prantsusmaa, Belgia autotripist. Kas sa oled endale reisikaaslased juba leidnud ja auto on täis? Võiksin ka ise vabalt roolis olla- parim näide 1000 km päevas Austraalias :)

H.

Tere sooviksin ka väga Kambodzasse ja Vietnami ning loomulikult olen väga huvitav. Millal minek ja kui kauaks? Kas oled juba lennupileteid vaadanud?

Tere. Minul algab samuti laupäeval 09.06 puhkus ja olen valmis põrutama soojale maale päevitama. Kreeka või Türgi sobiksid küll, kuigi Türgi olukord on ebakindel. Hetkel on soodsaid reisipakkumisi lastminute.ee 16.07 väljumiseke hinnaga 239 eur per person 3 tärnises ja All in- kas see siis tähendab toitusid või mitte ei tea veel, saatsin päringu.

https://www.lastminute.ee/reis/14658868430213507001465886843

H.
34a.

Tere.

Mis superannuation fondiga liitusite? Pean täna otsustama, aga ei oska valikut teha.
Tänan