kukimuki

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

keerad paremale ja näed taksoputkat, mille ees tavaliselt seisab taksode saba. Ütled, et Karon beach ja küsid how much?, 400-500ga ole nõus. Need on tavaliselt kahe värviga autod, mõnel võib isegi taximeter peal kirjas olla, aga ega nad seda ei armasta kasutada Phuketis.

saad piirilt. See Bangkoki vaatamisväärsuste piirkond on pea olematu, et mingit ekskursiooni selleks küll vaja pole. Kuna taksoga linna sõit võtab vaid 30-40 minutit, siis käi muidugi lennujaamast väljas. Kui oled lennujaamast välja saanud, lähed lennujaama alumisele korrusele, kus on värvikirevate "meter taxi"de saba, võtad sealt takso. See sõit läheb koos kiirtee maksudega ca 300-400 bahti tavaliselt. Lased end viia KhaoSani roadile või selle lähedusse. Seal ümbruses põhimõtteliselt ongi kogu staff mida üldse Bangkokis vaadata. Lennujaamast saad kaardi ka kaasa võtta või prindid enne netist. Kõige vahvam oleks vist üldse minna jõe äärde ja lasta end pikasabalisel paadil klongidesse viia (jõgi ka kohe KhaoSani kõrval), usun, et see on kõige toredam. Tänavatel söö kõht ka täis, lase teha massaazi ja kui kell u 19-20 siis võta sealt samast tänavalt see "meter taxi" ja lase end tagasi lennujaama viia. Bangkoki lennujaam on minu arust üks maailma kabedamaid ja organiseeritumaid lennujaamu, et mingeid erilisi formaalsusi ei tasu seal üldse karta.

Jõuan sel laupäeval Moskvasse ja kuna edasilend Moskvast on alles õhtul, siis peaksin lennujaamas viibima ca 8h, kas tuleks kõne alla, et selle aja jooksul saaks teha taksoga Moskva südalinnale väike tiir peale? Ja kui palju see maksma võiks minna?

Ehk siis vaid summa ja konto nr väljaprinditud paberil, ja sellest täitsa piisas. . . . Trip.ee rõhutab, et ka üksikud laused algavad suure algustähega!

Meie punt riskis ja ostis piletid detsembriks. Sai enne kõik koostööpartnerid ka läbi helistatud.