Viimased kommentaarid

Meie bookisime Underground Riveri touri läbi majutusasutuse. Ööbime Puerto Princesas Hibiscus Garden Resortis ning nende kaudu sai kõik ilusti kinni panna. Et tagada saadavus, on vaja vähemalt 2 kuud ette bronnida.

Clarkist saab Puerto Princesale Air Asiaga ning supersoodsalt. Uuri nende kodulehelt.

Me ise Filipiinidel 28.01-15.02 kui keegi tahaks mingi hetk liituda kuskil punktis :) Viibime Malapascual, Boholil, Puerto Princesas ja El Nidos.

olen hakanud koguma Phuketil elavate eestlaste mõtteid ja arvamusi kohapealsest eluolust. Kui kedagi peaks see huvitama, siis esimesed artiklid on üleval http://www.phukest.com Uued inimesed ja mõtted peaks olema üleval juba nädala jooksul.

Me saime perele Non-Immigrant Type "O" viisad Inglismaalt. Superteenindus. Loe lähemalt minu blogist: http://phuketis.travellerspoint.com/

Olen hakanud oma lehele kirja panema meie reisielamusi. Lood Hiinast, Indiast, Taist, Kambodzast ja paljudest teistest sihtkohtadest. http://www.martinkoot.com/cat/3775

saad sa selle korteri kohta infi anda? ise pole 100% veel käsi löönud kellegagi, kuid just seda tegemas. kõiksugune inf selle kohta oleks teretulnud. kas perioodi saab ka pikendada? tahaks just kuu aega :)

meil minek ka samasse kanti 04. aprill, kuid kõigepealt läbi Bangkoki Phnom Penhi ja sealt edasi Sihanoukville. Sellega arvatavasti meie Kambodźa külastus piirdubki (ajaliselt ei mängi rohkem välja ja pole mõtet ja rapsida). Edasi lendame Phuketisse, kus kavatseme avastada Tai lõunapoolt. 2 päeva jätame ka Bangkoki jaoks tuuri lõpuks. Kõik kokku ajaliselt 16 päeva. Tai lõunapiirkonnas on avastamist küllaga niiet nädalast jääb kindlasti väheks :) Me tuleme tagasi 20-s aprill, niiet üritan infi jagada enne su minekut.