trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Pole häda midagi. Need paar otsa, millega mina lendasin, olid uued airbussid ja täiesti tavalises mõõtmes istmetega. Ma arvan, et Ryan Air on poole vanemate rontidega õhus ja keegi ei soiu!

Kreeka on suur ja lai mõiste..edasi lugedes on siiski tegu Kreeta saarega Kreekas?

ja väga palju vaadata pole..kui siis Phaphos aga seal jälle enamus kiviklibu rannad... Agia Napal on jälle vinge ööelu..nii,et mida sa teha tahad? Samas ega Malta pole odavam...

vaid lubatakse ka 2 olenevalt lennujaamast ja seda alates 03.jaanuar 2008. Soovitan vastava sihtkoha lennujaama koduleheküljelt järgi vaadata.On lennufirmasid ,kes siiski pagasi kogust piiravad ühele inimese kohta.Nt Easyjet.Enamus lennufirmadel pole probleemi kui suurus ei ületa 115 cm pikkus+laius+sügavus ja 8 kilo per reisija.

ja odavad -vaadake sellelt leheküljelt. http://www.ktmb.com.my/ Ise sõitsin KTMiga Kuala Lumpurist Singapuri.Langkavilt lendasin Kuala Lumpurisse ,sest praamiga ja rongiga oleks hullult aega kulunud ja piletid kokku(takso+praam+rong) tuli u sama kui lennukiga 1 tund lennata. Rannad on ilusamad saartel.Langkawil on mida vaadata ka kuid mitte nädalateks. Poes oli õlu ja kosmeetika ja tubakatooted u 5 /6 x odavamad kui maismaal.

on ka minu arust teenimatult palju nahutada saanud ,et seal midagi teha pole..ja rand millel mina käisin oli 1 nõks linnale lähemal Fort Clarence Beach Club.Pilet maksis u 40 eek WC ,pesemisvõimalus olemas,rannatoolide rent jne.Orkaan on ka seda kohta tugevalt räsinud ja neil pole seal kuskile kiirert ülesehitusega,sel aastal tuleb ju ka nagunii torm :).Sellegi poolest oli suht OK koht:) ja linn on täitsa lahe shopingu kohalt näiteks.Mujal saarel oli enamuses Hindude käes kogu poendus e turistidele suunatud Jamaika nodi.Igatahes oli Kingstonis rohkem vaadata kui Negrilis.Negril on puhas rõõm päikskummardajatele ja möllumeestele/ naistele.Iga õhtu pidu mõne hotelli juures;)+ kohustuslik "secondhand" ganja:)))))

ja minna riiki,mis on poliitiliselt ebastabiilne? Venezueelas Margarita saar on igatahes turvalisem ja kohapeal ei ole ka teab mis kallis...Condor lendab Frankfurdist otse saarele. www.condor.com