Viimased kommentaarid

www.tfl.gov.uk

Lisasoovitusena võid vaadata lennujaama-express rongide asemel tavalisi ronge, nt. peaks Gatwickis peatuma Brightoni rongid, mis ei ole oluliselt aegalasemad, küll aga odavamad.

Taksoga on asi täiesti mõtetu - aega kulub üle mõistuse palju ja maksad ennast lolliks, ma arvan et reaalselt võiks kuluda vähemalt 2000-3000EEK selle otsa peale?

käi kindlasti ennem San Fransiscos ära kui ennast LA'sse sisse sead. Mõnedele meeldib SF märksa rohkem, kaasa arvatud mulle :)

korteri saate loomulikult www.craigslist.com

Ise olen oma väikesega käinud juba kolm aastat kevadeti (Aprilli lõpp) Vahemere ääres, täpsemalt Sitsiilias, Sardiinias, Mallorcal. Kui võtta näiteks villa, saab rahulikult vedeleda, päikest võtta ja chillida (lapsega), samas näiteks Mallorca on väga kompaktne ja juba pooletunnise autosõiduga (mida nii vana laps hästi talub) leiab lugematul hulgal looduslikke või kultuurilisi vaatamisväärsusi). Lisaks oli vähemalt 2a. tagasi Mallorcal elu meeldivalt odav, enne maid on seal low-season (pakse saksa turiste ei ole veel) ja ilmad juba suhteliselt soojad, eesti mõistes hea õnne puhul isegi kuumad. Mallorcale sai vanasti Easyjetiga Tallinnast läbi Schoenefeldi (odav!), aga ilmselt saaks ka Easyjetiga kombineerida läbi Stansteadi (odav). Kui pappi rohkem, siis on sinna lendude valik üsna suur - nt. lendab ka Finnair. Ühesõnaga minu soovitus on Mallorca, läheks ka ise sinna vabalt tagasi!

Hahaa, Snoop, hea tähelepanek, suures erutuses jäi üks null tähelepanemata :) first classi muidugi selle raha eest võtaks isegi.

huvi pärast tsekkisin: Kayak.com otsingus leiab algusega TALLINNAST ühe suuna hinna $7700 (SAS)

Niipalju veel ilma kommentaariks Pekingist, et enamusjaolt on talved väga väheste sademetega, mis tähendab seda, et õhk on väga kuiv, päike paistab ja tunne oluliselt soojem, kui Eestist kraade vaadates võiks tunduda. Suureks boonuseks ka see, et turiste on kümnetes kordades vähem kui suvel. Elamus mille saab kui õnnestub Badalingis hingelistki nägemata kilomeeetrine lõik Hiina müüril jalutada on väärt jaheda ilma trotsimist! :)