Viimased kommentaarid

Travel passist. Kas keegi teab, on Pekingi kandis ka võimalik kasutada travel passi, s.o. ette ostetud piletit kas kogu reisiks või teatud päevadeks. Olen seda kasutanud Tokios. Osta Eestist oli küll kallis, aga tagantjärele saime siiski suure võidu. Sõidan Pekingisse oktoobris kaheks nädalaks. Tänan vastuste eest.

Nüüd siis Egiptusest tagasi. Mingit jama sellega, et Iisraeli viisa oli möödunud aastast passis, ei olnud. Keegi selle vastu huvi ei tundnud.

Kas saan Egiptusesse?

Möödunud talvel puhkasin Šarmis. Võtsin eesti korraldajalt ööpäevase reisi Iisraeli.Nüüd jälle nädalapärast minek Hurgadasse. Süda hakkas valutama, kas Egiptus lasebki mind sisse, passis ju Iisraeli viisa tempel. Kas keegi oskab infi anda.

Olin Ocean Club-is dets. keskel loterii majutusega. Väga mõnus , puhas, hea teenindusega hotell. Soovitan!

Olin Šarmis dets. keskel ja soovisin Jerusalema reisi.Täielik läbikukkumine. Palju raha ja vilets teenindus. Algul lubati mugavustega bussi, eestikeelset kiidi jne. aga kõik oli jama. Alar pandi küll kaasa, aga tõlkida ta ei saanud, sest vene keeles oli nii tihe jutt, et tema seletused olid olematud.Paistis , et seda teemat ta ka ei valda. Kui saime teada, et eestikeelset giidi pole, tahtsime raha tagasi saada ja oleksime siis poole odavamalt kohalikelt firmadelt ostnud. Tagasi aga raha ei antud. Reisil selgus , et venekeelse giidiga sõitnud olidki reisi kohalikelt ostnud ja poole odavamalt kui meie. Pettus! Ka Kairosse sõitjad polnud Estouri pakutavaga rahul. Lühikesed reisid Estouril õnnestusid. Ei soovita kindlast Estouri Jerusalema ja Kairo reisi.

STUURI loteriimajutusega sattusin sellesse hotelli 13.-20 dets.Hotell väga puhas, teenindus sõbralik, toidud maitsvad ja asukoht Vana Šarmi ja Naamabei lähedal. Bussid viisid mitmesse kohta mere äärde tasuta. Mitu basseini. Olen oma odava loteriimajutusega väga rahul ja saan seda hotelli ka soovitada.