adeela

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Käisin Türgis Lüükia ringreisil, reisifirma Nikal Traveliga 26.nov.-03.dets.2014. Meie giidiks oli Ksenja ja kohapeal veel Memet. Bussijuhiks Ali-Baba. Reis oli väga sisukas, hästi organiseertud. Meie hotellid olid korralikud. Võtsime hommiku- ja õhtusöögid. Ksenjaga koos sõidaks veel. Aitäh.

Kas keegi on reisinud reisikorraldaja NIKAL TRAVEL OÜ - ga. Eestis suht uus. Tahaksin sõita selle firmaga Lõuna-Türkki. Ringreis 8 päeva. Reklaamis: tundke end kui 1001 öö muinasjutus. Programm tundub huvitav. Sõit novembris 2013 Tänan

Tere. Sõidame 27.01.2012 Hurghadasse ja samasse hotelli. Meeldiv oli Teie artiklit lugeda, sest nii head infot ei ole kuskilt kuulnud ega lugenud. Kuidas seal ilmad olid? Kas peale putukatõrjevahendite peaks kaasa võtma ka soojemat riietust. Õhtud on vist jahedad. Tänan iga soovituse eest. Oleme 4 pensionäri ja nagu ikka vanaemad-vanaisad ju pabistavad.

Tore, et ka teised olid rahul. Mina oma sõbrannaga käisin Austria- Prantsuse Alpides, sellel aastal 27.06-5.07 Igati kordaläinud reis. Nägime väga palju. Programm oli hea. Giidiks oli meil Teve Zoren ja reisijuhina Endel Puusaar. Giid oli väga armas ja oskas oma osa. Vajadusel täiendas ka reisijuht. Buss oli ka korralik. Olen palju käinud bussireisidel ja kuna sõidetakse ikkagi maha väga pikad maad, siis jõutakse öömajale suht hilja, kuid vaheaeg on ikkagi 9 tundi. Vaba aega saime piisavalt. Mõnes kohas oli seda isegi ülearu. Öömajad rahuldavad oli isegi väga korralikke. Majutamisega olid väiksed probleemid, kuid tundus, et see oli vist selle reisiseltskonna juures paratamatu. Grupis oli palju abielupaare, siis emmed lastega, või vanaemad lastega. Neid ei saanud ju lahutada. Lahutada sai ju sõbrannasid. Ei oskagi öelda mitme sõbrannaga peaks koos minema, et tekiks jagamatus. Aga see oli siiski ainult öö. Hommikul saadi jälle kokku ja algas järjekordne ilus päev. Selle firmaga võib sõita küll, kui huvitab bussireis.

Aitäh. Tuju läks kohe rõõmsamaks.