Viimased kommentaarid

Ei, seda ei teinud. Kuskil ei küsitud ka.

Mehel polnud ühtegi negatiivset testi ette näidata jah. Antikehade test verest oli positiivne, pcr test positiivne.

Tagasi koju 1 mail, ehk siis on pcr test juba negatiivseks muutunud.

Me ise ka kartsime, et pos testiga ei saa peale, aga õnneks läks teisiti. Tegime loomulikult ka 48 h enne uued testid, kuid mehe test oli ikka positiivne. Lisaks tegime ka antikehade testi.  

Eile õhtul uudiseid lugedes oli küll suht lootusetu tunne, et raudselt jäetakse meid maha, kuid otsustasime siiski proovida...

Saabusime täna hommikul Eestist läbi Frankfurti Valenciasse. Mees oli positiivse testi (esialgne 10 märts)  ja arstitõendiga, et on läbi põdenud. Eestis vaadati QR koodi ja arstitõendit ning lasti kenasti lennule. Frankfurtis ei küsitud meilt mitte midagi. Valencias nõuti QR koodi ja mees viidi kuskile arsti juurde, kus mõõdeti palavikku, kuulati kopse ja mõõdeti hapnikusisaldust. Arstitõend sobis neile ning sooviti head reisi. Ühesõnaga oli kõik väga lihtne ja ok.

Tere, Meil ka lõpuks positiivne vastus käes ja saime oma asenduslennud korda. Piletid olid ostetud Expedia kaudu - esimene lend EA-ga ja edasi Etihadiga. Peale tulutut kirjavahetust Expediaga, paluti helistada ning siis saime asjad 2 nädalaga korda. EA lennud vahetati Adria lendude vastu ning õnneks ka lennuajad samad. Seega lõpp hea, kõik hea.

Meil piletid olemas, saime ka check-ini ära teha. Homme hommikul on lend. Eks siis näha ole, kas tuleb mingeid üllatusi. Loodetavasti mitte.

Alkohol võetakse enne laeva minekut ära ja viimasel hommikul enne laevalt maha minekut saad tagasi.

Me käisime 2012 Royal Carribeaniga ja ei pidanud Mehhikos ega Jamaikal mingit maale sisenemise maksu maksma. Ma arvan, et see kruiisireisijatele ei kehti. Jaanuaris on minek Lääne Kariibidele, seekord Carnivaliga.

Meie ka pulmareisilt tagasi - olime 7 päeva Sri Lankal ja 5 päeva Maldiividel Kandooma saarel. Jäime kõigega väga rahule - Sri Lanka huvitav kultuuriliselt ja Maldiivid hea lihtsalt lebotamiseks. Saar ise oli väga ilus ja puhas - meie beach villa väga luksuslik. Pulmareisi puhul kingiti meile shampus ja sunset cruise. Käisime ka kalal ja wakeboardiga sõitmas - ning snorgeldamisretkel. Meie saarel oli vesi tasuta, ei pidanud õnneks seda ostma. Kellel soov minna, siis Kandooma saart julgen soovitada küll. Kuna eelmine aasta sai käidud Sheishellidel, siis küsitakse palju, et kumb parem oli. Ütlen niipalju, et Sheishellide loodus ja rannad on ilusamad :), kuid Maldiividel oli selline luksus, mida me varem tundnud ei olnud. Võibolla seepärast, et Sheishellidel olime me guest house tüüpi majades :)

Kellel reis ees, siis soovin ilusaid elamusi!

Aitähh nõuannete eest - vaatame ja otsustame varsti ära, millisele saarele läheme :)

Janice - kui viitsid kogemusi jagada, siis oleks see väga tore. Ise planeerime just novembriks pulmareisi Sri Lanka+Maldiivid ja vaatasime ka Royal Islandit. Kas tasub sinna pulmareisile minna?

Tuba oli meil päris jube. Küsisime küll uut tuba, kuid need, mis näidati, olid veel hullemad. Jäime ikka esialgse juurde. Toit oli normaalne, eriti õhtusöögid. Need toimusid basseini ääres, õues. Venelasi oli palju selles hotellis. Oma asju ära lohakile tuppa jäta, mul varastati viimasel õhtul 200 euri ära, avastasin alles lennujaamas. Kunagi raha tuppa niisama ei jätnud aga viimasel õhtul jätsin õhtusöögi ajal koti tuppa ja tehtigi ära. Randa tuli sõita bussi või taksoga - ranna nimi El Fanar. Kui varakult minna, saab vee ääres head kohad. Kui hiljem lähed, saad päikesevarjude all istuda. Rand suht ülerahvastatud.

Head reisi! Ise sinna hotelli tagasi ei läheks.

Meie saime täna oma plaani korda ja piletid ära osta. NewYork Puerto Rico Miami NewYork