trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

LA on päris trööstitu koht. Nõustun eelkõnelejaga, et kui juba USA läänekaldale lendad, siis võta kaart natuke laiemalt lahti - külasta teisi lähemaid linnasid (mis on minu arvates palju huvitavamad ja soojemad), rahvusparke ja miks mitte ka Grand Canyonis ära käia.

Tere,

Mina lendan Sydney'sse augusti lõpus või septembri alguses. Olen varasemalt Austraalias kaks aastat elanud ja reisinud, ent nüüd lähen juba tagasi alalise residendina. Olen meeleldi nõus ühes lendama, kui huvi pakub, ja igasuguste küsimustega ka aitama. Olen rohkelt reisinud ning lisaks Austraaliale ka pikka aega Aasias elanud. Anna teada, kui huvi pakub!

Kui veebruari lõpus Brisbane'i kanti satud, siis võid mulle trip.ee-s teada anda. Olen sel momendil tõenäoliselt üksi ja otsin uut algust endale Austraalias. Võib-olla soovid siis minuga liituda. Ise olen olnud Austraalias juba pool aastat.

Vaata, et sind keegi scammida ei ürita. Kui just hea tuttav ei ole, kes neid töid sulle pakub, siis tasuks skeptiliselt kogu asja suhtuda. Vastasel juhul leiad ennast õige pea võõral maal ja sunniviisilises abielus mõne nigeerlasega.

Ma arvan, et enamik WHV tulijatel puudub selline rahasumma - vaevalt, et pärima hakatakse. :)

Ma olen natuke reisinud Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Aga ma ei ole välismaal töötanud ja ma arvan, et ma ei ole ka reisinud päris sellises formaadis nagu saaks olema see Austraalia trip. Ehk siis minu jaoks oleks see ka täiesti uudne kogemus - meeldiv põnevus kohe sees. :)

Ma pidasin silmas oma üldist seisu argielus. Praegu on mul elus sellised lahtised otsad, mida ei saa lihtsalt kõrvale jätta ja minema sõita. Rahaliselt saaks endale reisi lubada ja mõned nädalakesed ka kohapeal odavalt elada, aga üldiselt tuleks minu puhul see reis nii või naa väga minimaalse eelarvega ja lootuses, et ehk suudab võimalikult kiiresti mingi tööotsa leida. Selles mõttes oleks kambaga minek raha säsätmise mõttes kindlasti väga tark idee.

Hoiame siis seda teemat meeles ja kui aeg lähemale hakkab jõudma ning inimestel endiselt huvi leidub, siis võiks kontakte vahetada? Hetkel veel aega on ja elus palju erinevaid kriitilisi küsimusi üleval, et Austraalia seiklus-tööreisile ei saa mõelda. :(

Mina olen kaalunud järgmise aasta oktoobris või novembris working holiday formaadis Austraaliasse minekut. Oktoober-november peaks (minu andmetel) olema just see aeg, mil tehakse sealmail algust igasuguste viljade ja muu mandi korjamisega. Olengi mõelnud, et võiks midagi korjata ca 4-5 kuud ning "nautida" higistamist ja koguda väheke raha, mille järel siis teha veel vähe teistsugust tööd ja nautida Austraalia elu-olu või teha tuur Okeaanias/Kagu-Aasias ning sealtkaudu siis tagasi koju tulla.