Viimased kommentaarid

Oijah, kartsin et kohe sellised kommentaarid platsis. Ma ei küsinud, kas minna v mitte. Olles ka ise mõned korrad Aasia poole lennanud, siis endal pole lastega sellist kogemust olnud nagu eelpool kirjutajad kirjeldavad.

Tänud siiski mõtete jagamise eest :)!

2014 aastal nii Krabil kui ka Phuketis käies nö. tänavalt sisse astudes mitmetesse erinevatesse salongidesse ei olnud meil küll sellist juhust ja ei pakutud ka. Nii minul, kui naisterahval ja ka elukaaslasel. See happy endingu kartus on ülearune ma arvan :)

Tere,

Olime juuli viimane nädal Horvaatias ja samuti maandumisega Rijekas. Renditud oli auto ja võtsime suuna Rovinji poole (Istrias). Sõit sinna ca. 1,5h (natuke üle 100 km oli vist). Igati mõnus ots. Keskselt ööbisimegi Rovinjis (korter oli Rovinji vanalinnas, kus kõik restoranid ja poed käe-jala juures). Rovinj on väga-väga ilus linn ning seda küll julgen soovitada. Samuti tegime ühel õhtul laevareisi, kus nägime ka delfiine vabas looduses ujumas. Rovinj`ist tegime päevaseid väljasõite: Pulasse, Porecisse, ühte veiniistandusse, Vrsari jne. Kuna auto oli olemas, siis ei olnud liiklemisega probleeme. Meile sobis ning majutuskohtade vahetamist vajalikuks ei pidanud. Koht kuhu soovitati veel minna, kuid kuhu me ei jõudnud oli Grožnjan - seal saab öösel koertega trühvlijahile minna, pidavat väga lahe olema.

Üks päev enne Eestisse naasmist käisime ka Plitvices Lakesis (see oli päris pikk sõit Rovinjist), kuid park ise on tõesti vaatamist väärt - kuid kuna see on päris suur ja pikad matkarajad, siis aega tasub mõnuga varuda.

Sooviks ka uuemat infot Horvaatias autorendi kohta :)

Tere,

Emmeliine, räägi kuidas teil majutus oli planeeritud? Kas jätkuvalt on Palangas teeäärsed majutuskohad olemas ja seda mõistliku hinnaga?

Ja nagu ikka, siis küsib keegi igaks juhuks ka lolli küsimuse: kui broneerin endale piletit ja eraldi pagasit (15 või 20 kg) ei märgi, siis käsipagas kuulub ikka pileti hinna sisse ?

Ma käisin juuli lõpus ise autoga Riias ja parkisin auto vanalinnas Europark parklasse. Ei pidanud mingit 5 latti kusagil kellelegi niisama maksma..

Hei, kui mul üks sõbranna suundus teadmata ajaks maailma (kõigepealt Indiasse), siis lennujaamas hüvasti jättes andis ta oma talvejope ja saapad sõbrannale. Ise pani plätud jalga ning astus lennukisse. Kuna Eestist otse lende Indiasse pole (vist !? - pole reisihunt kahjuks), siis ilmselt oli tal peatus Soomes. Seega, kui lennujaama hoonest (Soomes või Lätis) ei välju, siis vast võid ka Eestis hüvasti jättes asjad omastele anda :). Kui ka peaksid kaks sammu õues karges ilmas tegema, siis pole ju hullu. Ikkagi suhteliselt põhjamaa rahvas ju !

Nagu teie juttudest ja interneti avarustest selgub, on märtsis reisi plaanimine mõttetu? Pean silmas just ujumiseks sooja merevett ja ilusat sooja ilma.

..Guatemalaga on EMT-l roaming lahti. Kuid tasub silmas pidada,et seal on teine GSM standard (sama ka Põhja-Ameerikas), mis on erinev Euroopa omast - seega tasub üle vaadata,et kas telefon toetab seda standardit. Üldjuhul uuemad mudelid toetavad nii GSM 850/1900 (Ameerika) kui 900/1800(Euroopa) sagedusi.

El Salvador`iga läheb ilmselt paraku veel aega....

Kas kuidagi saaks ühendust Milanosega, oleks talle mitu küsimust elamise kohta Havail. Meili aadress: leilaz(ät)hot.ee Tänud juba ette ära või nii!