Viimased kommentaarid

Indigo, suur probleem oli muidugi kohapeal, et te kohapeal maksite, teie  buget oli väga väike ja kuna kohti Rihno lodges ei olnud siis olime sunnitud vahetama Ngorongoro Wildlife lodge vastu, mis oli 6 inimese kohta 475 $ kallim.  See kõik oli meile suureks miinuseks. Sellepärast on alati väga oluline enne maksta vähemalt depositium. 

Kilimanjaro lennujaamas on eraldi koht kust saab e-viisaga läbi, ei pea järjekorras seisma koos viisa tegijatega. Üldiselt on suur ajavõit.

Kui on küsimusi ja üldse abi vaja, siis olete teretulnud minu poole pöörduma, aitan meeldi. 

info@siafutanzaniasafaris.com  või ene@live.dk 
FB - Ene Lepp 
FB Grupp - Tansaania eluolu 

Alati on kasulik maksta shillingutes. Kõige parem on vahetada kohapeal eurod shilliguteks, kurs on hea. 

Just veebruaris kirjutasin, et ei küsita, aga olin aprilli kuus ja küsiti Kilimanjaro lennujaamas, mul ei olnud kaasas, unustasin koju. Suure kauplemisega lasti ikka riiki sisse. Juunis olen minemas sinna, siis enam ei unusta maha.

Olen mitu korda kåinud, kunagi ei ole veel kysitud.

Raha tuleb jah maksta eraldi, muidu vøib juhtuda, et kokk ei saa midagi.Jootraha on nagu osa nende palgast.

Odavad toidupoed on Aldi, Netto, Fakta, Rema1000, Kiwi. Kallimad Føtex, Kvikly.

Elan Jyllandil ja poeg kolis Kopenhaagenisse, tema pruut Malmøs, nii olen korduvalt kasutanud sildasi, mis on praegu veidi odavamad, kui praamid, niisiis soovitaksin sildu.

Soovitan palavalt seda hotelli, eriti kui reiseda suuremate lastega, ainuke miinus palju venelasi. Samuti sattusime kulla poodi, kui venelased varastasid kaks kaelakeed, hea et poe omanik sai nad kåtte. Muidu ilus suur hotell, head søøgid ja joogid, hotellil oma veemaailm.

Ei tea kuidas see Rootsis on, olen rohkem Taani asjadega kursis, kuna elan 20 aastat siin, lapsed Taanis syndinud ja yles kasvanud, nendega suviti ringi kolanud ja lobus kohtasi kylastanud. Sommerlandis jouab kuidagi yhe paevaga ka, minu poisid on iga aasta ostnud hooaja kaardi, kuna hea ajaviide suvevaheajal, kui vanemad tøøl.

Soovitan Randersis "Vihmametsa", see on tehtud iga aastaga suuremaks ja huvitamaks, olen ise peaaegu iga aasta seal korra kainud, kuna elan seal ligidal. Olen ka koigile oma kylalistele Eestist seda kohta naidanud ja on koigile meeldinud. Vaatamist on seal mitmeks tunniks. Grenå haide akvaariumis, haide tunnelis on minu lapsed maganud (koolid korraldavad øøbimise), see oli lastel ponev.

Kopenhagenis kesklinnas (tivoli ligidal)on huvitav Voxsmuusium.

Soovitan Taanis minna Djurssommerlandi, huvitav lastele ja ka taiskasvanutele. Mitte eriti kaugel Legolandist asub ka Løvepark, seal saab lovide vahel autoga soita ja ka koiki teisi loomi ligidalt naha ja ka kaega katsuda.