Viimased kommentaarid

Singapuris soovitaks Value Hotel Thomson mis on hea hinnaga suhteliselt uus hotell. Balil viibisime Villa Puri Ayu mis on väga hea hotell oma bungalotega kuid Sanuri rand ei ole just parim seoses tõusude ja mõõnadega.

Soovitaks ka lähemalt tutvuda hotellidega Tripadvisoris.

Sooviks saada teadjatelt ja kogenutelt informatsiooni piiril saadava 15 päeva viisa kohta. Nimelt viibiks Tais täpselt 15 päeva 15 – 29 Nov (saabumise ja lahkumise päev kaasaarvatud) ning kas võib ennetada juba mingeid probleeme taotlemisel, et soovitatakse pikemat viisat saatkonnast, mis on küll sel juhul juba liiga hilja.

Ette tänades.

Tund aega on rohkem kui piisav aeg Kopenhaagenis ümberistumiseks. Endal on olnud min lendude vaheline aeg 35 min ning jäi veel aega üle ka üks õlu konsumeerida värava lähedal.

Tagasi tulekul jõuab kindlasti linna külastada. Rongisõit keskjaama (Kobenhavn H) on kuskil 15 - 20 min ning sealt juba Tivoli, Stroget ostutänav ning Nyhaven on kõik jalutuskäigu ulatuses.

Tegemist on jah sama lennujaamaga aga erinevad terminalid ja nagu olen aru saanud terminalide vaheline distants on suhteliselt pikk.

Suured tänud kõigile vastuste eest. Ehk veel lisate kus ise ööbisite Mui Nes ja kuidas rahule jäite? Endal silmapiirile jäänud hetkel Mui Ne Sailing Club, Coco Beach Resort või Bamboo Village Beach Resort & Spa.