Viimased kommentaarid

Lisan veel siia gaasipliidist väikse jutu. Bussis olemas gaasipliit. Kui süüa teha igapäev ja kolm korda päevas õnnestub ehk ära kulutada 5 dollari väärtuses gaasiballoone.

Igaljuhul hakkan ka mina sinna minema ja lähen sellist teed pidi. Tallinn-London Ryanair 25 eurot. London-Kuala Lumpur Air Asia 205 eurot. Sealt rongiga Singapore 7 eurot ( täpselt ei mäleta aga talvel käisin) Ja siis Singapore-Darwin Jetstar 150 eurot. Kokku 400 eurot kuskil. Muidugi Singapores ööbimiseks kasutan kõige odavamat hostelit Little Indias ja seal nägu 15 Dollarit. Aga see minek töötab kogu aeg.

Kui keegi soovib reisida autoga kuskile kaugele aga pole võtta autojuhti. Võtke ühendust äkkki saame kokkuleppele, heldor.sepp@mail.ee

Tervıst. Oleme just Tasucu linnas ja kaisime ujumas. Vesi oli soe ja hırmus palav on muidu. Kesk Türgıs oli natukene külm aga muıdu ok. Arvan et Kemerıs on samutı ok. Kuigi soovıtaks lapsele vankrı kaasa votta, kuna siis saad ta valja magama panna. Hotellıs voib olla natuke umbne. Paıkesekreemıks vota koige suurem. Kuı ma enda ponniga kaisin Egıptuses, siis oli ta aastane ja me votsime 50 kreemı. Saı kohapealt osta. Alguses eı laınud laps uldse pruunıks, aga lopuks tekkıs ka paevıtus ja nahka eı ajanud ultse. Endale soovıtaks 25, on ok kull. Oleneb nahast.

Sorry pole tapıtahtı nıı palju kuı tahaks.

Ikka toımıb. Sıın olı meıe ullatuseks seegı, et ıgas tanklas ja vaıksemas soogıkohas olı olemas wıfı. Sama nagu Eestı.

Kas keegi oskab öelda, et mis probleeme võib tekkida Türgist Küprosele tulekuga, kui tulen autoga? . . . Trip.ee lisas suured algustähed!