Viimased kommentaarid

Tere, kas selts on oluline? kui saad päevitamisega üksi hakkama ja soovid vaid soodsat lendu/öömaja, s.t. uurid kahese toa lastminute pakkumisi, siis saada sõnum

Kaks meeldivat kogemust:


2015 - Antalya piirkonnas -  lennujaamast, 11 päeva - CIZGI https://www.cizgirentacar.com/en/


Esimesel korral pelgasin samuti "lõunamaakombeid" teedel, aga ju siis rendiautodes liiklejatesse suhtutakse mõistvalt :) Ollakse väga abivalmid. Infomeililt info@cizgirentacar.com ingliskeelne suhtlus sujuv, kiire, allkiri alati nimeline kes paraasjagu teenindab. Maksin ette, üllatuskulusid pärast ei tulnud.


2018 - Izmir-i piirkonnas - lennujaamast, 8 päeva -  NEDCAR http://www.nedcar.com.tr/en/Contact ja https://www.facebook.com/nedcar.com.tr/


Türklased kasutavad enimalt WhatsAppi, ma valisin NedCar just selle tõttu, et omanik hr. Ali suhtles vabalt inglise keeles, jagas soovitusi ja alternatiive, võimaldas maksmist krediitkaardita. Kohapeal selgus ka, et on riiklikult tunnustatud, s.t. turismi valdkonna sertifikaadiga ettevõte. Broneerisin WA chatis, maksin sulas eurodes. Kemeris tal kahjuks soovitusi pole, Alanyas tutvusi on.


Kõige suurem pluss autoga reisides on see, et autos on jahe :D, teiseks spontaansuse võlu. Saab selle maa ilu nautida igas kurvis, igal tõusul ja laskumisel, omas tempos, pikkida vahele äkksuplusi tühjades randades, hankida värsket näksi või kuuma/jahedat jooki pea kohe kui selleks vajadus tekib. Idülliline linnuriik märgaladel päikesetõusul, piknikud kaljunukil loojangupaistel või öine vabaõhukontsert - kõik on saadaval.