smileing

Rändur, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
14 kommentaari

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

8 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Ette ei plaani midagi osta. Kui siis viimasel hetkel teen bronnid.Ei ole tahtmist hiljem oma raha taga ajada, las seisab minu käes. Samas olen suht kindel, et sel talvel päikese alla ei saa.

Kas omasid ka Ryanairi kindlustust?

Kas keegi on broneerinud hotelli sellisest kohast: http://www.acostabrava.com/en/index.htm , kas on turvaline?

Soodsaim mille mina leidsin on näiteks: 15. juuni; Girona- Frankfurt (Hahn) 13,99 EUR + Fran.- Riia 13,99 EUR. Miinuseks on see, et ühe öö peab veetma Hahn lennujaamas või seal läheduses. Aga kui rahaga on kitsas, siis usun et 23:35-07:20 lennujaamas veeta ei ole kõige hullem. Riiast saaks bussiga Eestisse, aga seda ei uurinud ja pagas tuleb juurde maksta. www.ryanair.com/en

Aitäh asjaliku vastuse eest Elene. Ja tänan ka Biancat`i.

Probleemiks ei ole ka kiirelt pardale teenuse lunastamine, aga milleks seda osta kui lapsega koos (osa lennufirmasid) nii kui nii varem pardale laseb. Ma ei saa aru miks on sul raske mõista, et pere tahab koos istuda?

Probleem ei ole järjekorras seismises(ega ka lennukis rahulikult istumises), vaid tahaks kolmekesi koos lennukis istuda.

Poleks osanud sealt midagi sellist otsida, lähen juba täna vaatama:). Kahe kuu pärast igati vajalik! Ja nõustun üleskutsega!

Pole seal kunagi viibinud. Kui lihtne või raske on seal leida ülesse kohta kust bussid Lloret de Mar suunas liiguvad. Seega palju võib selleks aega kuluda. Üritasin kodukalt ka lenujaama kaarti leida, kuid ei suutnud:S Ja kas pileti saab bussi pealt osta? Kas kompsud oleks mõtekas enda kõrvale võtta, või on lootust turvaliselt bussihoiuruumi panna?

Mul oleks ka väikene küsimus. Kui jõuan Girona lennujaama 21,30, siis millega oleks mul mõistlik edasi liikuda, et jõuda Hotel Aquarium lloret de Mari´s Minek toimub perega.

Nii olen asja uurinud ja meeldiks Barcelona, aga kas keegi oskaks mõnda sealset hotelli soovitada?

Tänan kõiki vastamast. Täpne koht on hetkel veel valimata, aga nüüd tean kuhu piiluda:) Madeirale oli just üks hea pakkumine 7k ringis, aga hetkel ei olnud raha veel vabanenud, et diil ära teha.

Piletite ja öömaja peale paigutaks max 7-8 tuh inimene + söök ja muud kohapealsed kulud. Muidugi oleks huvitatud ka soodsamatest pakkumistest. Kokku reisiks 4 täiskasvanut ja 4 a laps.