kissa1978

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

5 meeldimist
6 postitust
14 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Päris masendav tegelt,inimene küsib midagi ja nii kohe mõned targad hakkavad siin targutama,kui ei soovi vastata,siis pole ju mõtet ka targutada,aga mis siin ikka imestada alles ise sain siin eelmine nädal tümitada. õnneks leidub siin veel normaalseid inimesi,kes viitsivad vastata,isegi kui küsimust on küsitud sada korda. Kena õhtut ja olge mõnusad edasi;)

No pidasi silmas näiteks sellised pakkumisi nagu Taisse edasi-tagasi lend umbes 350 kanti,oleme käinud 500-te piletitega,aga neid pakkumisi leian ise ka igalt poolt. Aga jah Just Maldiivid või Dubai pakkuks huvi samuti Tai Kreetat ja neid väga ei vaata seal jaan-veeb- vesi suht jahe,no vähemalt minu jaoks:)

KarlSakust! Pole küll teemakohane vastus,aga mul küsimus,plaanime ka veebruaris minna,kas piletid ostetud ja kui on,siis kui soodsalt/kallilt saite? ja kus kohast

Oskab keegi öelda,kas seal airchina kodulehel pean ma ennast ennem registreerima ennem kui ma sealt piletit osta saan,ma kuidagi proovin siin ja kohe mitte ei õnnestu;(

Jaa ikka selgitan, kuna nemad väidavad et tagasi lend pidi algselt toimuma Bangkokist, aga et see tühistati ja nüüd oleks pidanud tagasi lendama...ausalt hetkel ei mäletagi mis linn oli, aga üldiselt mitte enam Bangkokist ja selle eest küsiti juurde miinimum 450 euri ehk siis kogu see lõbu oleks mulle maksma läinud 2700euri ja see oleks olnud ainult lend ja hotell, sinna juurde ma sööke ja jooke, ekskursioone ja kõike muud üldse ei arvestagi. Juba algul kui oli pool reisi raha tasutud, hakkas meil selle reisiga jama pihta,kui oli esimesest maksest juba kuu aega möödas, siis saadeti kiri, et sinna hotelli kuhu soovite, ei saa ja üritati meid sama raha eest sellisesse urkasse saata, et pigem oleks vist palmi all maganud ja kui lärmama hakkasin, siis sain järgmine päev kohe oma hotelli tagasi, aga see selleks. Nagu öeldakse, iga asi on millegi jaoks hea ja ju siis pidi nii minema. Ja nüüd kui oleme otsustanud omal käel minna ja hindasid uurinud, siis lõpuks võin neile aitäh öelda, et nende poolt pakutud reisi tühistasime. Milleks anda oma raha neile kui saan ka ise minna ja poole odavamalt.

see goadventure käigu pe... sai nende kaudu Tai reis ostetud 29.03 algusega Riiast Taisse ootasime nagu lollid mitu kuud seda reisi ja lõpuks muudeti tagasilennu aega nii,et oleks pidanud miinimum 450euri. juurde veel maksma.Õnneks saime kogu raha tagasi ja nüüd otsime pileteid ja läheme omal käel esmakordselt,algul küll pelgasime,aga peale reisibüroodega sõdimist sebin parem ise ja loodan enda peale ja kui midagi viltu läheb saan ainult enda peale näpuga näidata:) aga jällegi,kui keegi märkab soodsaid pileteid aprilli kuuks andke märku.

Mul veel selline küsimus,kas keegi teab palju seal hetkel rollerite rent maksab,olen siin küll neid teemasid lugenud,aga need suht vanad.

Sama siin minek esimest korda Taisse ja sai samuti võetud reisipakett koos hotelliga Pattayas.Ja tahan teema algatajale öelda,et kindlasti pole kõik nii mustades värvides.Kui tahan ilusaid randu,siis ka leian need ja kui tahan sekundi pealt ennast vette kasta,siis hüppan hotelli basseini,kui muud moodi ei saa.Niiet pole vaja norutada,kui ikka lähed esimest korda,siis kindlasti kõik uus ja huvitav ja see 2 nädalat möödub linnulennul. Aga küsimus siiski siin kõigile ka minu poolt,millises rahas on seal kõige parem maksta???

Ok nagu ma siin interneti avarustes aru olen saanud,siis öömaja leidmisega probleeme ei peaks tekkima,aga ikkagi mis siis nüüd edasi? Kas pean hakkama kõige pealt lendu ja viisat muretsema ja alles siis öömajadega tegelema või? No on lollid küsimused;)aga harjunud pakettreisidega käima ja nüüd nagu puuga pähe saand;(

Tip! Tänud selle infi eest.Olen vaadanud juba ja ega hetkel tõesti midagi veel müügis pole,aga seda omal käel minekut;) eks peab ka teiste reisikaaslastega nõu pidama.Olen siin uurinud,et seal vist isegi koha peal elavad eestlased tegelevad korterit välja üürimisega.Aga eks kui jänni jään,siis küsin abi.

Sama küsimus ka mul.Oleme esimest korda minejad ja ei tea millest pihta hakata või kust otsida. Puhkuseks oleme samuti valinud aja 2012a. algus,aga piletid sooviks juba varem soetada.

Tere! See siin vist ära leiertatud teema, aga sooviks minna 2012a. algul Taisse. Kuna oleme sinna esimest korda minejad, siis ei teagi kust otsida või kust pihta hakata. Ei julge päris omal käel minna nagu siin paljud teevad, et bronnivad ainult ühe öö ära ja siis koha peal vaatavad edasi. Seega sooviks ikka läbi turismi firma minna, et oleks hommikusöök ja linna melu võiks ikka ka olla. Ja mõte oli Phuketisse minna. Olen igasuguse infi eest tänulik.

Väga vabandan,et pole siiani vastanud, aga elu kiire ja pole tripi juba ammu külastanud. Nüüd siis jälle puhkusele minek ja leidnud ennast taas siit;))) Aga siis selle Tia Heights Makady Bay hotelli kohta. Ega mul suurt midagi lisada polegi, kui siin juba eelpool mainitud. Meie olime väikeses majas, mis pea hoonest eemal panime passi vahele 10dol. ja olime algul väga solvunud, et miks just sinna majutati, aga kuna tahtsime seltskonnaga kõrvuti tube, siis nii ka saime ja teine päev olime väga rahul, et just sinna meid majutati, sest palju parem oli seal oma terassi peal seltskonnaga õhtuti istuda ja aega viita. Pea majas seda võimalust poleks olnud. Toad olid väga suured ja meil ka väga korralikud, koristati iga päev. Siis need poisid, kes seal õhtuti aedade eest hoolt kannavad on ka päris sõbralikud. Meil oli coca colat vaja, viskasime siis ühele veits tippi ja minuti pärast oli cola kohal, mis seal muidu väga kallis osta on, aga meie saime nii. Toidud on head, puuvilju on küll eelnevatel aastatel teistes hotellides rohkem olnud, aga see polnud probleem. Hurgadas käisime meie taksoga, mis maksime ei mäleta täpselt, aga jällegi kui oskad kaubelda saad normaalse hinnaga. Basseinis oli vesi külm, aga meres soe kuigi sai ka basseinis käidud päris kosutav oli selle palavusega. Üritused toimuvad iga õhtu nii sees, kui väljas. Jah venelasi on palju, aga võin nüüdseks ühe käe peal oma Egiptuse reisid üles lugeda ja pole ma veel näinud seal hotelle kus neid poleks, aga meid nad ei häirinud. Ekskursioonid ostsime samuti kohalike käest saime vägagi normaalse hinnaga ja jäime ka rahule. Lõpetuseks siis minu arvamus, kui minna seltskonnaga on seal ok olla nagunii linnas iga päev käia ei viitsi, kui pakub huvi ainult päikese võtt, siis julgen samuti seda hotelli soovitada, aga kui oleks läinud mehega kahekesi, siis arvan, et oleks seal meil igav hakanud.

Cirru: Thanks sellegi infi eest, eks ole neid Egiptuse hotelle igasuguseid nähtud eks proovib siis sellegi omal nahal ära:D ja need venelased..mnjaa kus neid ka poleks;)))