reet69

Rändur, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari

17 külastatud riiki, 9% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Minu lennupiltid olid ka läbi Pekingi, lennufirma Air China. Piletid olid ostetud läbi vahendaja. Vahendaja sõnul vaadatakse tavaliselt avaldus läbi 10 tööpäeva jooksul, kuid võib minna ka kauem, kui arvestada avalduste hulka. Kui avaldus on läbi vaadatud, siis raha tagasikandmisega Air China ei vahendaja sõnul ei kiirusta. Mulle ei osatud öelda, millal  seda raha näen. Ostin uued piletid läbi Doha ja jään lootma, et nädala pärast reisile ikka saan.

Minul olid 16. veebruariks lennupiletid läbi Pekingi Manilasse, tegin oma reisiplaanid ümber.

https://www.ft.com/content/32077fa4-4576-11ea-aee2-9ddbdc86190d

Tulime just reisilt Bangkok-Koh Chang. Olime Klong Prao rannas (south), õhtuti kõndisime sööma Kai Bae ranna poole, oli rohkem valikut. Soovitan oma reisikavasse planeerida ka Koh Koodi ja Koh Maki külastuse. Põhjaliku tutvustuse Koh Changi kohta leiad siit. https://iamkohchang.com/

Reisiaasta algas kojutulekuga Taist. Märtsis külastan Saksamaad ja hetkel rohkem plaane ei ole. Panen raha kõrvale, et aasta või kahe pärast perega minna kaugemale reisile.

Kahjuks ei ole sa märkinud kui suur on eelarve. Tõeliselt soe on sellel ajal ikka kaugemal, mitte Euroopas. Kuna tegemist on tippajaga, siis arvestada tuleb kallimate lennupiletite, hotelliga jne. Kindlasti on soe Tais, Indias jne.

Ööbisin Milanos Ares hotellis, hind oli soodne, jäin väga rahule. Metroo peatus on hotelli lähedal, seega kesklinna saab kiirelt.

Kas keegi on kapadookia´t külastades kasutanud ka võimalust käia kuumaõhupalliga sõitmas? Kas see hind 130-170 eurot on seda väärt?

Oleneb ju mida osta tahad. Soodukatest ei te midagi aga Riia on ju hinnatasemelt odavam kui Stockholm. Riias on mitu suurt kaubanduskeskust. Alfa keskus oli minu jaoks jama, ei ole uurt midagi vaadata, pole elu sees nii kiirelt kaubanduskeskusele ringi peale teinud kui seal. Origo meeldis rohkem, tundus et oli rohkem valikut.

Lisaks muule metallile reageerivad masinad ka kuulmisimplantaadile.

Pakkumise leidsin kui panin google otsingusse bulgaaria 2011 ja kohe esimesena tuli ette. Aga aiäth kõigile vastuste eest. Jälgin ikka oma kõhutunnet ja otsin aga edasi.

Kui asi poleks tundunud mulle kahtlane, ei oleks ma siia teemat teinud. See veini ostmise soovitus oli küll nüüd eriti asjalik :S