Kullerkupp

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

6 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere, jälgisin sama pakkumist aga ostsin ikkagi otse Qatari kodulehelt. Tundus mulle kuidagi kindlam. Hind oli sama ja kõik sujus tõrgeteta.

Tere! Kui ma nüüd õigesti aru saan siis soovid lennujaamast Londoni Victoria jaama.Terravision - kunagi sai seda bussifirmat kasutatud. Piletid broneerisin ette internetist ette. Kõik toimis, mugav, kiire, lihtne. http://www.terravision.eu/airport_transfer/bus-stansted-airport-london/

Tere! Samuti mõned aastad tagasi käidud netist ostetud piletitega ja saime kohe sisse. Soodsam oli osta ka nÖ combi-ticket e kui õigesti mäletan siis Madam Tussauds+London Eye+Meremaailm+Loomaaed tuli tunduvalt soodsam osta kui piletid eraldi.

Tere, Käisime Istanbulis 2013 aasta septembri alguses, mil ilmad meile veel suviselt soojad. Peatusime Erboy hotellis Sultanahmeti linnaosas. Hotelli broneerisin otse nende kodulehelt ja sellega kaasnes mitmeid soodukaid - nagu näiteks 7% hinnaalandust kui maksan sulas, üheotsa transfeer hotelli või tagasi kui tulen Atatürki lennujaamast. (Kahjuks muutis Airbaltic selle Sabiha G. lennujaamaks vahetult enne reisi ja seda kasutada ei saanud.) Tore üllatus oli veel "welcome" õhtusöök:) Hotell oli puhas, kõik toimis suurepäraselt ja asukoht on ideaalne. Kõik peamised vaatamisväärsused asuvad jalutuskäigu kaugusel. Samuti oli trammipeatus kohe ümber nurga ja sealt sai peaaegu kõikjale. Trnspordi eest tasumiseks kasutasime Istanbulkart´i, kuhu laadisin vajadusel raha peale. Väga mugav ja lihtne ning kui plaanin tagasi kunagi minna siis on see mul olemas. Vastasel korral saab selle ka tagastada ja raha tagasi.Transpordi hinda kahjuks enam ei mäleta sest see oli üsna väike. Kindlasti soovitan lisaks eelpool mainitud vaatamisväärsustele Dolmabahce paleed kuhu pääseb kenasti trammiga. Sain algselt kodulehelt aru, et sinna pääseb vaid loetud arv inimesi ja grupiga, ent kui varakult kohal olla siis pole probleemi ja üksiktulijatele moodustatakse vastavalt kas inglisekeelne või saksakeelne (võib olla ka mõni muu keel) grupp ja pilt mis avanes oli minu jaoks hingemattev. Sõime kohalikega pidevalt ühistes söögikohtades ja seega saime väga odavalt läbi(ca 5€ korralik lõuna per inimene). Inimesed olid sõbralikud ja lahked. Soovitus: Kui osta kaasa maiustusi siis palun seda teha kindlasti turult ja , et oleks valmistatud meega (rahaliselt kulukam) sest kirjust kommipoest ostetud maiustused olid lausa vastikud ehkki silmale ilusad vaadata. Väga meeldejääv linn ja loodan kindlasti sinna tagasi minna!