Viimased kommentaarid

Näiteks Khao San roadi puhul Khao San Palace, selline keskpärane ja heas kohas.

Dubais on päris palju teha ja vaadata, aga eks see sõltub sellest, mida inimene otsib ja ootab. Ise soovitaksin külastada Dubais Deira piirkonda (erinevad turud) ja sõita nn abra-paadiga, kindlasti külastada Bur Kalifat, Dubai Malli ja vaadata pimeduses Dubai Fountains etendust, kena koht on Miracle Garden, ära tasub käia palmisaarel ja nt Aquaventure pargis, jalutada Dubai Marina pikal promenaadil, huvitav koht on ka Al Bastakiya kvartal. Dubai ei ole meeletult kallis. Kui võrrelda seda mõne teise suurlinnaga, siis ei saa küll öelda, et vahed oleksid üüratud, täiesti tavaline hinnatase. Kui tahta Dubai Mallis shopata ja see on reisi peamine eesmärk, siis tõesti peab rahakott puuga seljas olema, kuid kui shoping pole peamine eesmärk, siis ei tasu selle pärast on pead vaevata. Transport on soodne. Toidupoes maksab korv tavaliste kaupadega enamvähem sama, mis Eestis. Turgudelt võid leida odavamat kraami, nii nagu ikka.

Kalkuleerisime sama asja ja läksime üle autoga. Igati mugavam, sest kaasas olid ka lapsed + pagas jm. Laevapiletid saime soodukaga ja kui lisasime nädala parkimistasu Vantaal, tuli vahe suhteliselt marginaalne.

Meil õnnestus saada Tbilisist Batumisse taksoga 150 lariga, seda küll 2,5 aastat tagasi. Soovitan kaubelda ja hind enne sõitu kokku leppida :)

Olin seal mõni kuu tagasi. Mulle meeldis, korralik koht. Toidukorrad rikkalikud, kaks suurt basseini, hotell täpselt mere kaldal. Logistiliselt hea asupaik. Ametlik hooaeg peaks algama 20. maiga, seega võib juhtuda, et kõik teenused pole külastajatele veel avatud. Viibisin ise seal samuti nn madalhooajal ja Silva Beach hotelli puhul tundus küll, et kõik toimib ja kitsendusi sellest tulenevalt polnud. Veeparkide jms osas ei oska kaasa rääkida. Google ja tripadvisor aitavad kindlasti lisainfoga ;)

2010 novembris õnnestus samuti käia Aerosvitiga, läbi Kiievi ja maksis kokku 5900 eeki ehk umbes 377 eurot. Väga soodne. Muidugi häda oli selles, et lend läks Riiast ja tagasitulles maandus Stockholmis. Kuid siiski, isegi bussipileti ja laevapileti lisamine ei tõstnud märkimisväärselt hinda, lihtsalt logistilist jamamist oli rohkem. Väga odav ja soodsaid pakkumisi tasub igal juhul passida :)