Kurikas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi
1 meeldimist
2 postitust / 10 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Paar aastat tagasi üritasime osta pileteid läbi nende.Saadeti vist ka bronni kinnitus ja broneeriti kaardilt raha, aga e-piletit ei saadetud. Meili teel sai küsitud piletite kohta, siis vastati et pole piisavalt vahendeid kaardil, kuigi vajalik summa oli kaardil olemas ja broneeritud. Ja siis paar päeva hiljem vabastati broneeritud raha kaardil ja pileteid ei saanudki. Ja ei mingit selgitust. Edaspidi olen neis eemale hoidnud Momondost pileteid ostes.

Tänud, teeme siis oma marsruudi teisiti!

Tere.
Jõuame 9.45 Turkish Airlines´iga BKK-sse, samast lennujaamast oleks 11.35 Bangkok Airways´iga lend Siem Reapi. Reisime käsipagasiga. Kas 1h50m on piisav aeg ümberistumiseks? Kui täpsed Turkishi lennud on? Mis järjekordades peab enne lennule saamist seisma? Chek-in teeme enne web-is ära.

Miks peaks maksma kalleid kaardiga väljavõtmise tasusi, kui sularaha vahetuskurss on parem kui automaadist? Paar nädalat tagasi Vagatoris 200€ rahatähe vahetamisel oli kursiks 69,5, Palolemis esimeses ettejuhtuvas 50€ rahatähel 68,5. Ja ei mingeid piiranguid ega limiite, isegi passikoopiat ei tahetud enam. Ehk siis must turg töötab jälle edasi.

Vanasi 500 ja 1000 ruupiaseid saab uute vastu vahetada kuni 30. detsembrini, aga räägitakse, et seda aega pikendatakse. Samas vahetamine on siiski väga keeruline.

Lähtuma peab siiski lennufirma reeglitest. Omal halb kogemus Bookinghousest ostetud piletitega, kus oli kirjas, et hind sisaldab tasuta äraantavat pagasit. Lennujaamas aga selgus, et tutkit. Maksime juurde 60€ suuna pealt. Pärast oli sõdimist Bookinghousega pea pool aastat, lõpuks maksid siiski raha tagasi.

Aga villa rent? Lõuna-Prantsusmaal, Hispaanias, Kreekas pakutakse väga mõnusaid villasi koos täisteenindusega. Oma rand vast keeruline,aga luksuslik bassein on ka väga mõnus. Kiiresti saab kohale ka ja augusti lõpus on sooja nii et vähe pole.

Tõe tempel on väga võimas koht. Viimati käisin seal 5 aastat tagasi, tea kas nüüd on valmis juba? http://www.sanctuaryoftruth.com/