eleanna

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
6 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere.
Mida see mägine retk endast kujutas (kuhu minek oli, kui kauaks, mida näha sai)?
Tänud ette :)

Piletid olemas, 740 euri Tallinn-Kathmandu-Tallinn (Finnair ja Air India), lennukopaniide kodukatelt bronnitud ja väljaostetud.

Väga huvitav fotomaterjal, tänan suurepärase emotsiooni eest!

Omal käel Iraani

Pähe on tekkinud mõte ja südamesse soov külastada Iraani. Omajagu juba ringi reisitud, aga Lähis-Idasse jõudnud veel pole. Vaadates reisifirmasid, kes sinna ringreise teevad (Germalo, Tensi), on hind päris krõbe. Lugedes siit erinevaid reisikirjeldusi, tundub, et täiesti võimalik ka omal käel ära käia. Vaatasin, et ise oleks võimalik Istanbulist lennates saada päris norm. hinnaga lennupiletid. Kuidas aga edasi? Kas keegi oskab soovitada, kuidas oleks mõistlik kulgeda, et näeks ära Shiraz´i-Yazd´i- ja Isfahan´i (ja kuhu võiks veel kindlasti minna, maa ju nii suur, et tuleb mingi valik teha), samuti ööbimisvõimalused.
Kõik soovitused ja nõuanded teretulnud.
Tänan.

Ostetud piletid Finnairist Tallinn-Phuket, Bangkokist edasi eraldi lend Phuketile.
Kas olen õieti aru saanud, et peame viisa tegema kindlasti ära juba Bangkokis?
Vabandust, kui kindel vastus juba kusagil tripis olemas, aga kindluse mõttes küsin üle.
Tänan.

Sai käidud omal käel Marokos septembri lõpul marsruudil Fez-Marrakech (vahemaa läbisime rongiga). Oli väga mõnus ja põnev reis. Külastatud sai ka Essaouirat ja võetud 3-e päevane kõrbetuur, mis sisaldas Ait Benhaddeu, Ouarzazate, Dadeši org, Todra kuru, Merzouga, kaamelisafarit ja ööbimist oaasis hotellis ja kõrbes telgis. Heaks abimeheks oli eestikeelne silmaringi reisijuht Marokost (saadaval ka raamatukogudes).
Marrakechist valisime booking.com kaudu ööbimise Riad´is le Coq Berber (mediinas ja mitte kaugel Jemaa-el-Fna väljakult) mõnus, puhas ja väga sõbraliku teenindamisega.
Isiklikult Essouiras 3 päeva ei oleks, minu meelest piisaks 1 öö-päevast.