Lcr

Reisisell, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Hei, endal mul plaanis minna okt algul sidney- gold coast piirkonda :) 

Hei, plaan minna sept lõpp okt algus :) kirjuta :) 

Teil tekkis siin nüüd küll vahva diskussioon sellel teemal.. aga ei ole plaanis reisida suvaliselt ette planeerimata ega ka materiaalselt ette mõtlemata..
Loodetavasti siiski ei pea kuskil trepikojas ööbima(kujutan ette et on umbes sama ebamugav kui lennujaama põrandal)kuigi ei ühtegi halba sõna selle kodaniku kohta kes nii tegi. Tema oli üksi ja vaatas kuhu elu viib. Sellega tuleb meelde üks väga hea film "Into the Wild". Loodetavasti ei lange ka varguste või muude kehvade asjaolude/sündmuste ohvriks.

Uurisin lihtsalt, et kas keegi oskab öelda midagi olulist, mida omadest kogemustest tähele on pannud .. mis peaks seljakoti sisus olema jne. Kuhu pigem mitte minna ja kus kaudu oleks mõistlik minna.

Couchsurfinguga oleme juba isegi tutvust teinud ja uurinud ka muid liikumis võimalusi peale hääle buss/rong jne.
Soov on siiski seiklema minna, avastada ülejäänud euroopa võlusid. Häälega mõte tuligi sellest, et ei taha planeeritud bussireisi või klassikalist nö "egiptuse" puhkust. Tahan minna, näha ja elada.. :)

Niipalju kõigile huvilistele.. Reis on endiselt täiesti jõus ja juba Juuli lõpus umbes 2-3nädala pärast on plaan teele asuda. Kuna vahepeal on uusi huvitavaid tutvusi tekkinud siis tõenäoliselt üks tuttav rekkajuht viib meid võimalusel otse poola või saksamaale ja sealt vaatame edasi. :)

Suur aitäh, kõigile kes viitsisid oma arvamust avaldada. :)