knine9

Reisisell, liitus Tripiga 2 aastat tagasi
5 meeldimist
6 postitust / 15 kommentaari
4 (0.6%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Nii oleme 3 päev Balil, sõitnud ainult taksoga,käinud atraksioone vaatamas,söönud nii kohalikku kui läänelikku toitu käinud massazis joonud kokteile teinud vesipiipu jne ja on kulnud 150€ kahepeale.

Ütlen pigem nii kellel rahakott 9000€ elabki täpselt selle raha piires siin, meil kaheüeale 1200€, kulutamiseks kaass võetud js täpselt selle järgi elame, usun lihtsalt et mõtetu on öelda et selle summaga ei saa hakkama, igaüks saab oma rahakotiga siin hakkama ja väga kenasti, soovitan kõigil Balit külastada, võrreldes Taiga on riik soodsam.

Oleme ka hetkel Jimbaran beachil pubis nimega Beekini Bowl toit mega hea päikseloojang ka ilus, eile võtsime kolme peale praed mina õlle ja teised 2 koksi kokku 8 € nägu(Y)+ eelroog ka.

Lennupiletid soetasime jaanuaris qataril oli pakkumine 460€/nägu hotellid sain bookingust villa suhtes suhtelsin ainsana meilitsi

Ma suudaks 8000-9000 tuhandega peale balit veel Ameerikatki külastada, meil läks lennupiletit+majutus kokku 1300€ kaks inimest majutus-sanur(hotell), ubudis(villa) gili airil ja semyakis samuti hotellid.

Tänud. Aga küsiks siis nõnda, kui oleme kohapeal 18 päeva, kas 1000€ piisab, siia sisse ei arvesta ööbimist see olemas juba. Transpordiks kasutame taksosi kuna oleme 3kesi ja 1000€ oleks mõeldud 2 inimesepeale toit,transp,vaatamisväärsused ja niisama spending money

Saan ma siis õigesti aru, et seal sama nagu Tais, et kohalik toit on soodne ja euroopalik praad jääb kõrgemasse hinnaklassi?

Kas kohalik toit pole söömist väärt või miskit muud, et sinna minnes pigem eelistada meielikku toittu?

Istanbul, mis koha voi linna sa võrdluseks võtsid, et hinnaklass sama?

Ise olen välissaitidelt lugenud, et hinnad al.2 dollarit kuni 10+

Monikap me samuti nädala pärast minemas, Gilidele liigume ka ja sõit peaks kestma 1,5 h ja üle 250 000 kohaliku ma nõus maksma poleks, edu!

Tere!

Ostsin nende kaudu piletid liinile Helsinki-Krabi, sain arve , tasusin, ja sain samuti piletid ning reisilgi käidud. Naisterahvas väga abivalmis küsimustele vastama ja samuti abistas ka reisi ajal tekkivate küsimustega. Meil tekkis reisil olles ka terviseprobleem, millepärast ei saanud õigel ajal tagasi lennata. Ta helistas lennufirmale et me ei tule ning leidis meile uued piletid ning jõudsime ilusti koju. Uude piletite tasumine läks koik kohe kindlustusele omast raha kotist ei pidanud midagi tasuma. Ühesõnaga kliendiga suhtlemine ja abistamine oli suurepärane, kuna ajavahe oli 5 h, lubati ka ööse helistada kui miskit on ning seda tuli mul ka ette ning kõik probleemid said lahendatud ilma suurema vaevata.

Kiidan firmat ja teenindust ning tulevikus kasutan nende teenuseid veelgi!

Neile kes arvavad, et firma kahtlane ja pole õige otsige ise suurema vaevaga siis piletid või suurema summaga, keegi ei kohusta teid firma teenuseid kasutama.

Ma ise jõuan Novembri keskel Krabisse hommiku 10mne aeg, 1,5 Surat Thani praami peale ja sealt omakorda 1,5 h praamiga üle ja saarelt juba hotelli saamine peaks olema minutite küsimus , et loodaks ikka mingi 4 hotelli jõuda.

Ise mõtlesin, et algul vahetan eestis mingi 6-8 tuhat bahti ja ülejäänud raha võtan eurodes kaasa, et ei läheks mingeid panga tasusi ega ka muid tasusi, sest olen lugenud et seal vahetades kaotab kõigevähem ja neid valuutaputkasi pidi palju olema ning siis vahetan nii palju kui vajadust on et tgasi tulles ei kaotaks omakorda eurodesse tgasi vahetamisega.

Tere!

Tahtsin küsida kus oleks kõige mõistlikum raha vahetada Tai jaoks kus kaotaks kõige vähem?!

Ega ma usun, et panustan ikkagi takso peale, natuke kauplemist ja vast saab hea hinnaga, Koh Samuil sai bronnitud hotell 2 nädalaks, aga kuna tagasi lend Krabist kell 12 päeval siis arvatavasti päev varem tulen Krabisse ja vaatan meile mingi ööbimise sinna kuna saarelt nii kiirelt ei jõuaks lennujaama vast.

Aitähh kõigile info eest!

Aitäh kõigile!

Aga nagu ma aru saan, siis Krabi lennujaamast maha astudes hüppan otse linna ning reisibüroo kaudu suhteliselt valutult koh samuile saada pole siis probleem?! Või pean ikka natuke maad kuhugi suuremasse kohta vantsima et neid leida, või on nad ka samuti lennujaama juures olemas?

Okeii, jah tean transfeeri saab tellida, samuitaxi.com annab 6500 bahti, mis pole ka minumeelest mõistlik, reisibüroo transfeeri pole kuna ostsin lennupiletid ja hotelli majutuse eraldi kohtades, olen kuulnud et taksojuhtidega kaubeldes on võimalik hinda üpriski alla kiskuda, aga internetis seda teha ei saa transfeeri suhtes. Ega ma praami pileteid ette sooviksi, pigem oleks heakui saaks küllaltki odavalt sinna üldse kohalegi :D , sest siselndudega tuleks 80-100 eurot nägu, ise lootsin 1500-2000 bahtiga praamipeale jõuda ja koh samuil juba paarisaja bahtiga hotelli.

Ise lähen ka , koos elukaaslasega novembris koh samuile ning valisime selle hotelli, http://baanhinsairesort.com