effiks

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Saabusin just paar päeva tagasi Kuubalt ja kindlalt julgen soovitada. Lennupiletid ostsime 4-5 kuud ette hinnaga 582 eur inimese kohta. Reisi algus Tallinnast koos kahe ümberistumisega ehk läbi Frankfurdi ja Panama. 

Kraanivett jõime ja jääd kasutasime ka, kummalgi terviserikkeid sellest ei tekkinud.

Külastasin eelmise aasta juuni alguses Golden Sandsi. Tehti usinalt ettevalmistusi hooajaks, hotellis oli basseinibaar suletud, välibasseinil polnud soojendust kuid soojema ilma korral kannatas korraks sisse minna küll, hotelli sisebasseini polnud võimalik mingi remondi tõttu kasutada. Merevesi olevat olnud kusagil 17 kraadi. Ilmad olid nädala jooksul pooleks (nii päikselised kui vihm ja tuul), ööd olid väga soojad. Peatänavalt võtsime Nessebari ekskursiooni (vene ja saksa keeles) ilus, väike linn, vaba aja jooksul jõuab läbi käia. (Pakuti veel igasuguseid, pakkujatel samad hinnad enamasti, tuleb vaadata kellega jutule paremini saab, huvitav ekskursioon oli nt bulgaaria õhtu kohaliku meelelahutuse, toidu ja joogiga kellegi kodus) Endal natuke kahju et ei võtnud seda. Varna jättis halva mulje läbisõidul, sinna ei soovitaks aega raiskama minna. Kuna meil oli all inclusive pakett siis väljas söömas ei käinud, kuigi söögi-ja joogikohtasid seal lai valik. Õhtuti käisime ka ööelu avastamas, peatänaval mitmeid hubaseid välikohvikuid, hea muusika ning kokteilide happy houritega. Hinnad pidid olema odavamad kui eestis, kuid erilist vahet tähele ei pannud. Kõige parema elamuse kogu reisist jättis Malibu beach club, nädala sees käisime ka Pr Beach clubis. Kohalikku raha ei võtnud palju kaasa, kasutasin ka sularahaautomaati ja klubis maksin kaardiga, teenustasu oli minimaalne.

Käisin eelmisel aastal kuldsetel liivadel (1.06-8.06.14) vahemikus.Ilmad olid täpselt pooleks ning me võtsime põhitänavalt Nessebari ekskursiooni, hinda ei mäleta kahjuks aga palju ei olnud. Ilmaga vedas väga, sõit oli küll pikk kuid mõnus väljasõit (tegemist väikse linnakesega, vaba ajaga jõuab tiiru peale teha). Ekskursioon oli vene ja saksa keeles, muheda vanahärra poolt. Varnasse ise ei läheks mingil juhul, läbisõidul jättis kohutava mulje..