Viimased kommentaarid

Olime möödunud aastavahetuse paiku 2 , 5 nädalat kokku kõigil kolmel Gilil. Kuna meil oli perepuhkus ja kaasas ka 5 a. laps, siis meeldis kõige rahulikum ja puhtam Meno kõige rohkem, aga vahemaad on nii väikesed, et ca 10 min. ja oledki teisel saarel, kõige mugavam üle minna lõuna paiku, kui mõõn läbi lihtsalt suvalise kaluripaadiga. Pidu saab nii Airil kui Gili T peal ka muidugi, ainult et meid häiris üldine räpasus nendel saartel, eriti kole on T oma prügimägede ja mustade randadega, võibolla sattusime pahal ajal, kui uusaasta peod just üle käinud, igal juhul enam ei kipu.
Vihma saime Gilidel väga vähe, seevastu enne Lombokil ja pärast Balil sadas mõnel päeval ikka kõvasti.
Meie sõitsime kiirlaevaga Gilidelt Balile, sedapidi kindlasti kallim, meie maksime 300 K nägu, Korra enne Balit oli selline suurem laine ja hakkas vett sisse loopima, aga kui suurema laevaga minna, siis ei midagi hullu.
M inu arvates on mõtet Balilt sinna sõita sii kui aega laialt ja Bali ise juba ammendunud, ranna mõttes on Balil Uluwatu kandis tegemist küll ja üldse on võimalusi rohkem ja hinnad ka paremad kui Gilidel.

Kas keegi siitpoolt Balile minemas, meil piletid 29. kp. Qatar Airways lennule ja oleme hetkel täielikus infosulus, kas hakata kodust liikuma ja mis edasi saab.

Ehk täpsustate, mis nimelised bungalod võtsite, meil minek veebruaris ja otsus ka kaldub Otrese ranna poole, samas ei jäta need soodsama hinnaga heintest onnid just sellist muljet, et tahaks sinna oma asjad jätta, tundub, et ka puhtusega neil probleeme, natuke rannaliivast eemal Otrese külast leidsin küll sobivad, aga et varbad vees...