Viimased kommentaarid

Pole ise turismireisil käinud, aga tööasjus korduvalt:- kui võimalik siis kasutada kiirronge, mis on täpselt graafikus, erinevalt lendudest, sest siselennud enamasti hilinevad;- hea oleks kui olemas offline kaardid, siis on seal midagi võimalik seletada, muidu võib olla loov käte ja jalgadega seletamisel, või siis piltidega. Shanghais ei tohiks inglise keelega väga probleemi tulla, mujal aga küll. Hotellide jms kohtade telefoninumbrid võiks kirjas olla, sest kui taksojuht jääb hätta siis saab alati hotelli helistada ja nad aitavad. Kui netist leiad ka külastatavate kohtade hiinakeelseid nimetusi, siis pole paha ka need kuskile salvestada, või välja printida (samas ega seal igaüks ka lugeda ei oska, kuid enamus siiski küll);- kui võimalik, siis kohalik number, roaming on meeldivalt kallis;

Lend nagu lend ikka. Vb kitsamad reavahed. Käsipagasit ei kontrollinud keegi.

Olen kasutanud Alpybusi ning oli igati korralik teenus ja probleeme ei esinenud.

Ryanairi lehel FAQ all selline info: What you CAN bring on board

One small bag e.g. handbag, laptop bag etc. not exceeding 35cm x 20cm x 20cm One cabin bag, not exceeding 55cm x 40cm x 20cm in size and 10kg in weight Due to cabin space limitations only 90 large cabin bags (55 x 40 x 20 cms) can be carried in the cabin, any bags remaining will be carried free of charge in the aircraft hold.

Passengers who have purchased Priority Boarding will not be asked to place their cabin bag in the aircraft hold, unless necessary due to operational reasons.

Eelmine aasta oli Filipiinidel samuti Jaanuaris vihmane. Ise saime küll 1 päeva vihma, aga teistelt oli kuulda, et olid sadanud 1-2 nädalat järjest. Aga seal oleneb ka asukohast. Boholil oli rohkem sajuseb, aga samal ajal Palawanile oli päikest küll.

Varssav ja Berliin on tasuline, kuid suht tühised summad. Ise olen sõitnud seda teed kuni Poznanini. Osad tollikad on tühjad, kuid tasuda tuleb mitu korda.

Lendasime Filipiinidel siselende airasiaga ja kõik olid graafikus.

Hetkel olen Panglaol, ilmad on olnud väga head, siiani ainult olnud 1 päev kus ainult sadas (eelmise nädala laupäeval Andas).

Eile tulin El Nidost, kokku vist isegi kaks automaati ja ühel oli märge, et võtab masterit ka vastu.

Tühistasin hiljuti samuti, kuid sellist teadet ei tulnud.