MeGusta

Reisisell, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
3 meeldimist
3 postitust / 9 kommentaari
14 (2.2%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tänan :) Unustasin mainida, et alguspunktiks valisingi Helsingi ;)

Vaadates reisikaaslase foorumit, näen peale Teie postituse veel kahte sarnast postitust. Tekib kysimus, miks te omavahel yhendust ei vöta? :D

Käisin Fuerteventural märtsi alguses. Ootasime puhkusereisilt just rannapuhkust, kuid kahjuks pidime selles osas pettuma. Päevitada saime vähe ja ujuma ei kippunud üldse. Olime Caleta de Fustes, kuid tuulise ja jaheda ilma tõttu rentisime auto ja sõitsime saare praktiliselt läbi. Rannas käisime ja isegi põlesime ära, aga ei nautinud rannas olemist. Reisi viimasel päeval oli muidugi ideaalne rannailm ja siis saime terve päev rannas olla :D niiet eks see oleneb. Minu jaoks oli huvitav kogemus loomapark, kus sai oma käest toita kaelkirjakuid :)
Ise vist tagasi ei läheks, aga kunagi ei tea ;)

Tere!

Elasin/töötasin ise Mallorcal eelmise aasta suvel (juuni-september). See vaid 4 kuud, kuid ilma kohta oskan vaid nii palju öelda, et köige soojemad kuud olid juuli-august. Juunis olid öhtud jahedad veel, juulis olid nii ööd kui päevad väga palavad, augustis jälle öhtud jahedamad ning ilmad vihmasemad, september umbes sama.
Seega ma arvan, et detsember-jaanuar seal päikest väga ei vöta.
Pigem vöib-olla Kanaaridele? :)