Karen Soosaar

Reisisell, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Sain tehtud arvutis. Telefonis ei tulnud ette sellist kohta.

Võhikule on veel abi vaja. Peaksin chek in saama teha, aga ma ei leia sellist kohta. Aru ei saa, kas pilet ongi siis esmane meilikinnitus, mis ostes sain. Ja chek in nagu automaatselt. Passid on lisatud.Checking in >easyJet is a ticket less airline, all you need to check in is your valid passport. You don’t need to contact us to reconfirm. You can speed up the check-in experience by printing out your confirmation, which also has been sent to you by email.Online check-in becomes available 30 days before the scheduled departure of the first flight on your booking. Any subsequent flights on the booking taking place within 30 days from your first flight will also be available for online check-in. Online check-in closes 2 hours before the scheduled departure of the flight.Approved photographic ID is required on all flights, including domestic services.

Juhul kui ära võetakse, siis kust ma täpsemalt kohvri kätte saan. Mulle see inglise keelne termin ei ütle midagi. 

Vabandan, automaatne sõnaraamat. Aga see info on neil kodulehel kirjas. 6€ vist oli pagas. Mille järgi need pagasid ära korjatakse ja kus?

Hirmutav selle lennujaama suurus. Kas seal mingi bussi või metrooga ei pea sõitma, et välja saada.

Nov! Kohe kindlasti Tenerife! Temp u 25c ja seda on piisavalt. Vesi on ala 22-23c.  Mega mõnus. Mai alguses tulevad müüki teneka paketid. Soovitan Costa adeje piirkonda ja apartmentit ilma söökideta.  Poes söök jook odavam, kui meil. Kuuma ilmaga söödki hommikul korralikult ja lõuna-õhtu ala 16 ajal. Õhtul näksid midagi poest toodut niisama. Kui oled hinnatundlik, saad lõuna ajal 3 käigulise 8-9e ga. Kui tahad head toitu, siis max 15 nägu. Inglise hommikusöök väljas 3-4e, hotellis 8e. Nagunii võtad mõned päevad ringreise ja siis hotellis söömine läheks tuulde. Mina eelistan alati iga päev eri restodes söömas käia, mitte hotelli kella peale joosta. Joogid on 3 x odavamad veel kui lätis :D liiter viina 5e, liiter rummi 8e, vein 1-2e, 24pk õlut 6e :D ja see 2e vein on ülihea :D Olen 3x tenekal käinud. okt lõpp, nov algus ja nov keskpaik. Mõlemad väga soojad ajad. 3x veeb keskpaik, mis oli mõnus eesti suvi.