Viimased kommentaarid

Käisime eelmisel suvel. Esimesed 4 päeva ööbisime Acharavis Satori Boutique hotellis ja järgmised 4 päeva olime Kerkyras. Teel Acharavisse sisustasime aega Gouvias ja ütlen ausalt, üldse ei meeldinud. Need tänavad on igalpool mida siin mainiti. 

Kuna meil oli väga armas boutique hotell, siis meie Acharavi oli küll väga mõnus. Tahtsime esimesed päevad põgeneda kuskile ja olla, seda ka saime. Samas väljas käies saime kätte ka oma tüüpilise Kreeka õhtu. Rand ja peatänav on paksult täis erinevaid restorane. 

Kuna esimesed 4 päeva oli meil auto, et pisut ringi vaadata, siis käisime ka Paleokastritsas. Väga romantiline ja armas koht tundus. Kui järgmine kord "põgeneksin", siis ilmselt sinna. Külma vett ei mäleta, sest väljas oli 30 kraadi ja igasugune vesi oli vajalik. :D 

Viimased päevad võtsime majutuse Kerkyrasse, et jätta maha auto ja lihtsalt nautida. Absoluutselt ei kahetse ja ei teeks ka teistmoodi. Elasime vanalinnas, aga vaiksemas piirkonnas majade vahel ja ei seganud meid mitte miski. Kui on soov õhtuti ringi jalutada ja elu näha, siis soovitan peatuda ka seal. Sellist melu ja kultuuri mujal ei olnud kui pealinnas.

Põnevat avastamist! :)

Nii, tegevust on palju ja nii ununes vastata.Deposiit 1200€, nad oleksid võtnud vähem kui oleksime võtnud nende kindluslustuse (täislaks oli vist 32€ päev), aga omame juba vehicle rent poolt pakutud täiskindlustust. (Mis tähendab, et kui midagi peaks olema, siis sixt hoiab meie raha niikaua kinni kuniks meie kindlustus on rahad neile maksnud).Autoks on selle aasta peugeot 308 ja oleme väga rahul. Kogumaksumus teisipäevast-teisipäevani 250€.  Ja nad nõuavad krediitkaarti niiet soovitan lihtsalt pangas limiit suurendada vastavalt.  Küsi julgelt, kui midagi lisamata jäi! :) Ööbime Pulas ja Baškal. 

Hei! Lendame 31.juuli. Renditud on 7ks päevaks Sixtist, koos kõikvõimsa lisakindlustusega. Krediitkaardi limiit on deposiidi valmis.  Kui siis hilja ei ole võin kirjutada kuidas auto saamine läks.