Kslaura

Reisisell, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

3 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari

18 külastatud riiki, 9% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

too Laks:

Jah, saare nimi on Cayo Arena. :)

Ma täpselt ei mäleta kaua kestis aga ilmselt ikka oleneb kõik, kust alustate sõitmist. Meie alustasime päris vara hommikul ja umbes lõunast olime seal ning kui ma ei eksi siis kell viis õhtu olime tagasi. 

Põhimõtteliselt saarele jõudes saad ise valida, mis teed - osad olid niisama ja käisid ujumas, rummi joomas ja kookost söömas. Osad tegid pilte ja osadel oli võimalus käia snorgeldamas. Snorgeldama minnakse gruppidega. Osad, kes nö kogenumad lähevad sügavamale ning nn algajad jäävad siis rohkem kalda lähedale. 

Ilmaga muidugi peab ka vedama, sest kui ikka päike ja sinine taevas, siis seda ilusam on :)

Mina soovitan ka Dominkaani Vabariiki. Käisime ka jaanuari keskelt-veebruari alguseni. Kirjutasin pikemalt siin: https://trip.ee/foorum/uldfoorum/dominikaani-vabariik-2019-puerto-plata

Täpsustuseks siis jah olime Sosuas. Linnaekskursioon koosneski mitmest kohast- šokolaadimuuseum Del Oro, sealt edasi sõitsime mööda linna ja jõudsime cable cari juurde, giidil oli kontakt kohaloleva inimesega, kes ütles, kas on palju rahvast või on vaba tee ja saab kiiresti jaole. Peale seda sõitsime rummi muuseumisse täpsemalt siis Macorixi muuseum, kohapeal vaatasime filmi ja saime proovida 8 erinevat rummi sorti. Kõige parem oli Macorix Rebel spiced rum - selline mõnus kookose järelmaitse ja tõesti kahju, et vähe sai tagasi toodud. Brugal oli ka hea aga mitte midagi erilist. Peale rummi muuseumit sõitsime veel merevaigu muuseumisse, kus oli ka lisaks ainult Dominikaanidel kaevandatav kivi larimar - imeilusaid ehteid leidus sealt. Lõpetuseks sõitsime veel natuke linna peal ja külastasime Puerto Plata raekoda ja ühte lossi, mille nime enam ei mäleta. Ma arvan, et selle hinnaga saime ikka väga hea diili. 


Kui tahta turvalist tunnet ja kindlust, siis mina võtaksin kindlasti uuesti nendelt kohapeal olevatelt ekskursiooni müüjatelt kui nendelt, kes tänaval. 


Tere mari5! Kui ma õigesti mäletan siis maksime kokku 11 000 pesot ehk umbes 194 eurot. Linnareis oli umbes 70 euri kui õigesti mäletan ja paradiisisaar oli veidi kallim ehk 123 kahele. 

Tintskar - kõik kokku (lend+majutus kõik hinnas) oli 2500 kahe peale :) 

Tere Don_ Gato! - Tuleks siis siin teated ka, kui keegi kirjutab. :) Aga jaa, me reisime palju ja pigem oleme vähenõudlikud aga kvaliteeti hindavad inimesed. Niiet kui on öelda midagi - positiivset või negatiivset, siis seda me ka teeme. Tean, et on väga palju abiks ka teistele, sest tihtipeale olen ise seisus, kus ei leia piisavalt põhjalikku ja head ülevaadet andvat tagasisidet. 

Tere, Kalev!


Meil ei olnud vaja mitte mingisugust turistikaarti teha. Lennukis täitsime ühed paberid, kus kirjutasime, kus me peatume, miks tuleme jne (usun, et Mehhikosse lennates pidite sama tegema). Lisaks pere peale ühe paberi veel. Mingeid eraldi turistikaarti me ei pidanud tegema ja ei tea, et keegi teine oleks teinud ka. :)

16 päevaga tõesti ei hakka igav ja jõuab palju teha! :)