MiPa

Reisisell, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

2 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Kui soovid tõelist rahu ja paradiisi, siis meie leidsime selle hoopis kõrvalt saarelt Adang.. lihtsalt imeline paik.. seal ainult 1hotell ongi.. saab nautida randa, snorgeldada, kajakiga sõita.. soovi korral saab ka Lipele paadiga 3x päevas- me käisime seal toiduvarusid hankimas ja tegime õhtul pikniku rannal.. mõnikord seal ka õhtuti öökino..väga- väga meeldis

@ott karu- millal reisima pidite?? Me oleme Tais ja tagasisõit paari nädala pärast sama firmaga.. kas nad pakkusid mingit muud varianti ka või lihtsalt tühistavad ja kannavad raha tagasi?

Oleme hetkel Malaisias lastega ja veidi ärevaks teeb, aga ega midagi otseselt teha ei saa.. väidetavalt lennujaamas kontrollitakse inimesi, eriti Hiinast saabuvaid lende.. samas on just Hiina uusaasta saabumas ja liikumist palju.. ise peame ka peagi Taisse tagasi minema ja jälgime teemat!

Dim123 - Olete seal Cenang piirkonnas? Öömaja saite kohapealt? Me tuleme homme laevaga.. netis on suht välja müüdud kõik

dim123- tänud.. jään ootele!! Teil öömaja olemas?

Kes siin lähipäevil Langkawile minemas, siis hea meelega ootaks ka infot, et kuda seal on? Oleme hetkel Penangil kuni 25.01 ja veel lahtine kas läheme edasi Langkawile või mitte.. huvitab ka, et kuidas seal meduusidega hetkel?  

Kuna just Hiina uusaasta ka, siis majutushinnad suht krõbedad.. kas seal Kuah piirkonnas oleks ka ok öömaja vaadata??  Kui majutuse kohta soovitusi, siis ootan huviga :)

Me käisime juba aastaid tagasi, kuid võtsime Jeruusalemmast rendiauto ja sõitsime Eilatisse ja bussiga tagasi. Väga lahe kogemus oli.. käisime ka Surnumere ääres ja Timna pargis.. soovitan seigelda!

Mikupiku- super ülevaade- tänud! Kuda Shanghais 2lennuvahelise aja sisustasite? Käisite linnapeal ka? Kuhu kohvrid vahepeal panite?

Tänud Henry777 info eest!! Kas keegi veel vahepeal sõitnud selle lennufirmaga? Oleks hea kogemusi kuulata

Tänud kõigile kaasamõtlejatele, saime nii mõnegi mõtte.. reisiblogi ka väga põnev lugeda! 

Värskendan taas teemat natuke.. meil edasi-tagasi piletid ostetud phuketisse ja tagasi.. sealkandis oleme kokku 2kuud.. nüüd vaja veel välja mõelda, et kus siis täpsemalt siiski olla?! Mõte on algselt mõni päev phuketis olla ja siis edasi krabi/ko lanta.. aga edasine lahtine.. kui ma nüüd õigesti aru saanud, siis ilma viisata saab korraga tais olla 30?!? Seega on valikus kas teha viisa või siis käia vahepeal siiski kuskil "ära" nt. Malaisia.. 

Olen väga tänulik kui keegi jagab veel oma kogemusi-mõtteid või ehk keegi veel minemas sel talvel?!? See öömaja valik tundub ka keeruline.. ehk kellelgi mingeid häid soovitusi ka selles osas? 

Aitäh :)

Ostsime ka need piletid soodukaga.. läbi tickets.ee ja eile sain juba esimene lennumuudatuse teavituse.. minek alles detsembris.. AGA avastasin et minu piletil on nimi ja perekonnanimi vahetusse läinud.. teistel kõigil õigesti.. tegin tickets.ee lehel ka muudatusavalduse ja sain maili, et muudatus  on 1200eur.. pilet ise oli 350eur..  on kellelgi kogemust et kas lastakse lennukile sellisel kujul ka või mis nüüd teha?

Ma tänan kõiki kommentaarideja mõtete eest! Greete- tänud kogemusi jagamast. Õppimise osas hea tähelepanek, samuti öömaja planeetimisel tõesti vast korter parem mõte või siis selline koht, kus on ka söögi tegemise võimalus.. põnev ju küll väljas süüa, aga vast tõesti "väsitavad" kohalikud toidud ära ja tahaks vahepeal ka midagi kodusemat! :) 

Kui esialgu oli mõte, et liigume rohkem ringi- nädal siin ja nädal seal, siis nüüd vaikselt mõtlen, et tõesti võib- olla peaks rohkem paikne olema.. päris keeruline nii ette mõelda, võimalik, et see kõik kujuneb jooksvalt kohapeal.. küll aga tahaks jõulud ja aastavahetuse sealkandis veeta- tõenäoliselt Krabi, Koh Lanta vms piirkonnas! 

Greete- Sa käinud ka Penangil ja Langkawil- neid saari pigem soovitad? Koh Lipe tundub ka põnev.. Balil oleme käinud ja seal tahaks minna Ubudi ja Nusa saartele- seal meeldis väga :)

Greete- ikka isa ka kaasas! :) Tööd ei plaani esialgu teha, küll aga peavad lapsed õppima.. 

Hea meelega ootaks Bali ja Kuala Lumpuri kohta veel infot.. kas olite paiksed või vahetasite öömaju/asukohti? Pigem planeerisite pikemalt ette või vaatasite jooksvalt? Olite suurlinnas või väiksemates kohtades? Kuidas viisaga? Jne.. võib ka mulle otse kirjutada.. 

:)

Tänud Kollane-uurime ka seda varianti! :)


Lapsed on jah 1veerandi koolist ära, koduõppel.. :)