Raimo Järviste

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitähh Viktor.  Eks uuringi enne kui pea ees vette hüppan. 3 aastat tagasi sai samal marsruudil bussireisil käidud ja reisikorraldajale oli Sloveenias üllatus - piirilt midagi ei ostnud (varem ju nii sõitnud ja tõkkepuu juures maksad) ja tõkkepuu taha jõudes polnud seal võimalik teemaksu maksta. Samas oli tõkkepuu taga politseipatrull kes rõõmsalt trahvi tegi. Buss pidanuks piiril elektroonilise seadme ostma. Selliseid üllatusi tahaks vältida.

Ehk siis kui on ikka tõkkepuu ees ja selle avamiseks raha küsitakse pole probleem. Probleem võib tekkida kui võõramaakeeles mingi silt-märk ja sellest kogemata mööda kiman ja see hiljem väga kalliks maksma läheb.

Vaatasin siin ühe eelkommenteerija linki ja jäi justkui mulje, et vinjetti alla 3,5 t pole vaja. aga kas teemaks ikka on vajalik? Sõidukiks alla 3 t sõiduk N1 (veoauto), tegelikult 6 kohaline kaubik.  Plaan minna suve keskel võib-olla Horvaatiasse läbi Poola ja Tšehhi. Pole varem nii kaugel käinud oma masinaga ja oleks tänulik kui keegi teadjam oskab vastata.

Väga lühikese perspektiiviga äri - ükski klient ei tule tagasi kohta kus teda halvasti koheldi - eriti kui tulevikus jäävad Alpide kuurortide hinnad kohalikele alla.

Kui juba algteemas märgitud võimaliku sihtkohana Sloveenia siis kindlasti Postojna koopad - ja kui juba nii kaugel siis soovitaks Horvaatiat külastada, kui päris Dalmaatsia rannikule ei viitsi sõita siis Plitvicka rahvuspark oma jugade ja järvedega on seda väärt.