Viimased kommentaarid

Brasiilia Avianca on pankrotis. Ise ostsin kevadel mytrip kaudu lennupiletid SP-RIO ja suvel mytrip saatis teate, et Aviancal on raskusi ja lend ei toimugi. 

Plaanis perega septembri lõpus Kreeka reis teha. Meil on marsruut: Ateena-Delfi-Patra-Kalamata- Monevasia-Nafplion-Ateena.  Plaanis külastada Dimitriose laevavrakki, Sparta, Mükeene, Epidaurose teater, Dirose koopad, Olümpia, Mystras, Korinthos. Laevatripp on plaanis Tolost võtta Hydra ja Spetses saarele: https://www.pegasus-cruises.gr/tours-pegasus/hydra-spetses-from-tolo/?lang=en

Mulle meeldib kui on kindel plaan paigas. Aga ühe korra, 11 aastat tagasi, kui sõbrannaga Indiasse reisisime, lendas meie plaan vastu taevast. Kohale jõudes tuli välja, et ei ole meil ühtegi hotelli ikkagi bookitud, ei rongipileteid ega midagi. Taksojuht viis meid turismiinfobüroosse, kus siis pandi meile 3-ks nädalaks plaan kokku. Ööbimine korraldati selle sama büroo töötaja juurde (sai ka kohalikku elu näha), saime autojuhi nädalaks, kes sõitutas meid igale poole + hotellid. Rongipiletid Goasse ja lennupiletid tagasi + pealinnas tuuritamised. Hind oli väga odav kogu selle kupatuse peale ja super, et nii läks. Alguses oli küll väga masendav olla, kui saime teada, et polegi hotelle ega midagi.

Meil on perega minek Riosse aastavahetuseks. Kas 31.dets õhtul on mõtekas üldse Copacabanale minna (kui see kuritegevus nii hull on) või peaks uue aasta vaikselt korteris vastu võtma? (peatume Flamingo beach juures). Kes on jõulud ja aastavahetuse Rios veetnud, mis olete teinud ja kus uue aasta vastu võtnud?