trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Suur tänu vastuste eest!

Ei olegi vist midagi teha, osa riike aktsepeetrib vaid negatiivset testi. USAle sobib nt ka läbipõdemise tõend, aga on palju riike, kes nõuavad ikka negatiivset PCRi. Ilmselt peate kahjuls hakkama kindlustega nüüd tegelema ja raha tagasi küsima. Aga muidugi võib juhtuda, et test siiski jõuab veel negatiivseks minna. Sageli on test positiivne ainult aktiivsete sümptomite ajal, ehkki jah, mónel juhul isegi mitu kuud.

Hei, hei, lihtsalt väike update, et saime kenasti Maldiividel käidud, kokku 17 päeva. Õnneks ei haigestunud enne reisi, kohapeal ega tagasiteel, seega lõpp hea, kõik hea. Paberimajandust palju ei olnud, vaja vaid neg PCR 96h enne saabumist ja täita tervisedeklaratsioon 72h enne riiki saabumist (mis küll sisaldas üsna palju tüütuid välju, lisaks tuli teha endast fotod jne). Väljumisel meil PCRi tarvis ei olnud, see sõltub siis muidugi olenevalt kuhu suundutakse. Ahjaa, vaksineerimata olles peab siiski riiki saabudes jääma isolatsiooni.

Olime terve aja samas resordis, tundus turvalisem. Valikuks osutus Dhigali resort. Olles ka varem korduvalt käinud Maldiividel, oli nii plusse kui miinuseid võrdlusmomentidena. Üüratu summa, mis me maksime all in paketi eest (2 täiskasvanut ja 5a laps), ei olnud päris oma hinda väärt, aga kuna sisse jäid ka jõulud ja AV, siis see kindlasti kruvis hinda nö tühja koha pealt.

Meil sama kuupäev, ka läbi Istanbuli, aga minek Malesse ehk Maldiividele ☺️

Igale poole saab ju negatiivse PCR testiga

Tänan kõiki kaasa mõtlemast. Ütlen kohe ära, et finantsiline pool on meil õnneks kõige väiksem mure. Mulle väga meeldis hääletaja mõte, et tõesti, olen ma haige Eestis või võõras riigis, karantiinis pean istuma ühtemoodi. Bangalos oma basseini ääres on see ilmselt tõesti toredam kui kodus luku taga :)

Absoluutselt õigus, viktor, aga ulguma ei plaani hakata ning mõistagi võib tulla tänases koroonamaailmas ette kõikvõimalikke ebameeldivusi. Pole tarvis nii tõre olla :)

Tere

Suur tänu vastamast. Äkki me saamegi valesti aru tõesti

Info siit https://covid19.health.gov.mv/covid-19-vaccination-coverage-criteria-for-permitting-tourist-arrivals/?c=0

Siin on tõesti kirjas guesthouse. Samas igapäevases Maldiivi koroonastatistikas kajastuvad ka pos testid resortidest