Viimased kommentaarid

Minult ka ei küsitud tervise kindlustuse kohta midagi, praegu Kuubal. Aga mul oli kaas swedi kaardiga + paberil poliis, papist kaart ei loe

freewalker,  8.2 Panamale, seal 5 päeva ning 13-26.2 olen Kuubal. Kuubal planeeritud ring Havanna-Vinales-Cienfiegos-Trinidad-Varadero-Havanna.

Ma olen nüüd veebruaris minemas Kuubale Panama kaudu Lufthansa + Copa. Aga ostsin igaksjuhuks Estravelist kaardi ära, ei julge lootma jääda kas saab seal või ei.

Me käisime eelmise aasta märtsi alguses. Oli Mauritiuse reisi pikenduseks. Reuninil 4 ööd. Majutuse võtsime airbnb ida kaldale Saint Rose väike majake. Rendiauto juba lennujaamast. Saar on küll väike, aga punktist A punkti B liikumine aeglane, kui kiirteelt maha, siis mägedes üles alla keerutamine võtab palju aega. Tahtsime vulkaani Piton de la Fournaise matkale minna, aga enne seda otsustas vulkaan just pursata ning matkarada oli kinni. Sai niisama vaateid nautida. Veel käisime Hell-Bourgis, Cilaouses, Sain-Pierre - seal oli ka liivarand, viimane päev pealinn Saint-Denis. Läänekaldale ei jõudnudki. Samas kui soovite hotelli, siis nende valik suurem lääne kalda.

Matkaradu oli küll palju, kuid aja tõttu matkama ei jõudnud.

Söömine restoranis üpris kallis, nagu pransusmaa hinnad. Samas tänava toit burgerid võileivad suht odavad.

Reunioni loodus on vapustav.

Arvestama peab, et inglisekeelt räägitakse väga vähe, kui prantsuse keelt ei räägi, siis tuleb miimikaga end selgeks teha :). Aga saab hakkama.

Mobiilset interneti 4G Eesti operaatoritega kasutada ei saa. Telefonina toimis Telia võrk EU kõne hinnad ilusti, kui see pakett valitud. Sõbral Tele2 polnud isegi telefoni  võrku ehk ei saanud ka helistada.