trip-krainetrip-ukraine-dark

AAAr

Reisisell, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

5 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari

13 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Ise olen kasutanud ainult goto teenust.  https://gotoglobal.com

Kellegagi suhelda pole vaja, tõmbad äpi alla ja  verifitseerid ennast ära ning edasi käib kõik äpi kaudu.

Viimane kord auto rent gozol kella 10st kuni 21.30ni läks kokku 53€ (sisaldab kõiki kulusid). Kuna puudub võrldusmoment teiste firmadega siis ei oska öelda kui kallis see on.

Kui keegi plaanib gozol seda teenust kasutada siis väike vihje ka, kui oled kuskil eikusagi maal ja levi on olematu ära sulge äpi kaudu uksi kuna levib võib ära kaduda ning uste avamine võib paras katsumus olla.

ei pea maski kandma. haiglas vist pidi. bussis..väljas...poodides jne ei pea.

Ma ei tea kus sul niimodi küll juhtus johanna, aga olen üle aasta maltal elanud ning pole kordagi taolisi  asju juhtunud.

Ise maksan kaardiga praktiliselt alati... lasen lihtsalt arvele natuke juurde panna... eile nt oli arve natuke alla 33e euri ütlesin et paneks 35. jne.

Lisaks eelpool näen et mdinat pole mainitud... Päris vahva koht. Soovitan võtta väike kohv/kook seal fontanelle tea gardenis.. Vaated päris head.

Lisaks mdina ligidal asuvad st pauls katakombid..Päris huvitav vaatamine... pilet oli vist 5€ eelmine suvi seal.

ise käin enamasti pusaga ringi. Tuuline on siis mingi tuulekas vms peale. Täna näiteks suht tuuline päev, pusaga üle 5 minuti ei tahtnud õues olla. samas päikselisel päeval võib olla tsärgi väelgi ok istuda päikse käes.

@LiisM - mõnda pistikupessa läheb EU oma ka sisse, mul enda korteris 2te pistikusse läheb teistele pidin ostma nö adapteri. see igas elektroonika poes olemas 1-2€ tk. Hotellides jne tihtilugu ka usb kohad kus saad telefoni laadida usb juhtmega.

vaktsineeritud oled siis ei ole karantiini.  Maski peab kandma jah igalpool koguaeg.

 ps. ära unusta dplf-i täita enne tulekut: https://app.euplf.eu/#/

malta enda ametlik info:

  https://deputyprimeminister.gov.mt/en/health-promotion/covid-19/Pages/travel.aspx

Tsentrist (gzira,ta-xbieb,sliema,msida,st julians)  saab igale poole  kiiresti.  Vallettast väljuvad bussid igalepoole.  Ise elan Buggibas ning siit samuti bussiliiklus üle saare väga hea (va. saare lõuna nurk, marsaklokk jne alad, sinna jõudmiseks peab esmalt vallettase minema ning sealt muu bussipeale).  buggibast vallettasse ca 40 min.

72h enne covid test jah + paar paberit vaja täita ka. kohvikus etc süüa sees ei saa takeaway ainult, riidepoed jms kõik kinni. nädala pärast vms peaks natuke rohkem lahti minema... Eks nad loodavad suvel turismile.... covid numbrid on langenud tublisti. maski peab kandma väljas liikudes samuti.

tegin tallinnas synlabis ~18.50 testi ja öösel 3 ajal tuli sms et tulemused olemas.

Synlab lubab 24h-ga seega olin üllatunud et nii kiirelt asi käis. Tegin testi ca 48h enne lendu.