Viimased kommentaarid

Me väga palju ringi ei käinud, aga seal, kus me liikusime (Antalya lennujaam, hotell Belekis, lõbustuspark Land of Legends) tundus olukord väga okei - st. enamasti oli kõik avatud, teenindajad kandsid maske ja maskid/desoained olid klientidele tagatud.

Lennujaamas olid poed/kohvikud avatud. Mask kohustuslik nagu ikka.

Hotellis olid samuti poed/kohvikud/söögikohad/baarid lahti ja mida soojemaks läks ilm, siis avati ka restorane järjest juurde. Olid ka mõned live esinejad nii siseruumides kui välibaaris. Maski kandsime hotellis sees liikudes, väljas olles mitte. 

Transfeeri kasutades olid maskid kohustuslikud. Hotellist võimalik ka võtta nt. juhiga auto ainult endale terveks päevaks, et ringi sõita.

Lõbustuspargis oli meie külastuspäeval väga kõva tuul - siis paljud atraktsioonid olid selle tõttu suletud, kuid vaatamata sellele oli väga palju lastega peresid (söögikohad lahti, suveniiripoed, väiksemad atraktsioonid, isegi veetegevused ja toimus ka delfiinishow). Pargi kõrval ostlemise tänaval (shopping avenue) olid avatud kohvikute/restoranide väliterrassid (burger king, starbucks jt..) ja ka kõik riiete/ehete poed olid lahti :) Maski kandmine oli pargis sees kohustuslik, shoppamise tänaval kandsime ainult poes sees. Lõbustuspargis desinfitseeriti atraktsioone peale igat kasutuskorda, tualeti ustele pandi kellaaeg ja silt, et puhas.

Teised eestlased, keda kohtasime, käisid Beleki kesklinnas turgudel (taksoga) ja väidetavalt olid need ka avatud :)

Nädalavahetusel provintside vahel liikumiseks olid vist rakendatud täiendavad piirangud, mis meid ei häirinud - täpsem info siit: https://reisitargalt.vm.ee/riigid/turgi/

Just jõudsime Türgist, viibisime Belekis (03.04-10.04). Lennud olid eestlasi täis ja tagasi tulles oli enamusel ka pruun jume :) Meie jäime puhkusega väga rahule, oleks heameelega kauem olnud. Enamus päevad olid päikeselised, 2 päeva neist väga kuumad - UV näitas 7/10, kõrbesime isegi ära. Vihma me ei saanud, viimane päev oli ainult väga tuuline - käisime Land of Legendis ja seal enamus atraktsioonid olid selle tõttu suletud, samas päikese käes oli ikkagi mõnus. Üldiselt hommikud ja õhtud olid jahedamad - pidi pusa peale panema. Pilved kadusid kuskil lõunaks ära 12-17:00 oli mõnus soe päikese käes basseini ääres lebotada - hotellil oli soojendusega bassein ka, aga ise eelistasime nahka külmas jahutada. Merevesi oli 20 kraadi, mis meile tundus isegi soojem kui basseinis. Seega oleneb puhkuse eesmärgist ja kindlasti ka hotelli asukohast :)